Skocz do zawartości

DOBRA strona www o tematyce błotniastej ;).


remy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukując strony na google nie znalazłem żadnego dobrego serwisu na temat motocross'u, enduro nie mówiąc już o FMX'ie. Dlatego wpadłem na pomysł żeby stworzyc stronę/portal o tematyce Enduro/Cross/FMX. Jako, że samemu trudno by było cokolwiek zrobić chciałem dowiedzieć się czy są osoby chętne pomóc mi w zbudowaniu i rozkręceniu strony. Ja se swojej strony oferuje grafikę oraz podstawową znajomośc HTML i PHP ( na poziomie wstawiania skryptów ;)). Jeżeli nie potrafisz tworzyć stron, a potrafisz pisać artykuły również zgłoś się do mnie. Potrzebuje ludzi, którzy będą pomagali mi aktualizować często stronę. Tyle ode mnie. Co sądzicie o tym pomyśle?

 

GG:6864133

e-mail: [email protected]

P.S. Poprawcie mnie jeśli myle się mówiąc, że nie ma takiego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Poprawcie mnie jeśli myle się mówiąc' date=' że nie ma takiego serwisu.[/quote']

www.transworldmotocross.com - najlepsza strona na świecie, codziennie nowe materiały, filmy, porównania najnowszych modeli, testy, info o zawodach w usa

a jeśli chodzi o polską strone to www.motox.pl niedawno powstała i www.hard-enduro.org ale na razie nie działa jeszcze w pełni bo jest po face liftingu

no i oczywiście www.enduro.pl

www.motocross.com.pl - na stronie raczej nic ciekawego ale forum na którym są profesjonalni zawodnicy z czołówki MP i od nich można sie wiele dowiedzieć, najlepiej na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remy - jakby co ja mogę poratować w kwestii własnych brudnych fot, czy też opisów wypadów w teren.

no i oczywiscie w sprawach zwiazanych z dr600:)

pozatym popieram pomysł i życzę powodzenia przy realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...