Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Moj ma regulacje, w zasadzie to jest tam nowy amorek z YZetki. Słuchaj Karolb123 mam pewnego KDXa w zasadzie bez zadnego wkladu i bez razacych wad i moglbym go sprzedac jesli jestes zainteresowany za 4tys zl, moze nie jest to okazja, ale biorac pod uwage to jakie szroty zazwyczaj sa w tych 'okazjach' to mysle ze to i tak dobra cena, bo chyba kazdy wie jak trudno znalezc dobre moto, zwlaszcza 2T i to jescze enduro/cross, a w tego wybrakowanego KDXa nie pakowalbym sie, bo z 3ech tys moze sie zrobic duzo wiecej i do momentu poskladania masz miesiac zastanawiania sie czy to w ogole pojedzie. Nie wystawiam jescze mojego moto nigdzie, nie pali mi sie z jego pozbyciem, szukam fudnuszy na wymarzone audi a3 i to jest jedyny powod dla ktorego mialbym sprzedac ta zabawke.

 

A jesli chodzi o serwisowke, moznaby zapodac skana, wrzucilbym to do siebie na serwer i chyba wszyscy z nas byliby zadowoleni? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wie ktoś może gdzie mogę kupić okleiny na KDX'a 125. Szukałem dużo na necie i dzwoniłem w parę miejsc ale nigdzie nie ma.

http://www.bikepics.com/members/bikerbornandbred/91kdx125/

Podobają mi się takie jak w linku wyżej, ale nie mogę nigdzie takich znaleźć. Szukałem po tej firmie werx co na tych fotkach, ale tak samo nie daje rady. Wie ktoś może gdzieś jakieś okleiny i poszycie na siedzenie do tego motoru?

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOdon w kdx jest gazowo-olejowy

dokladnie, tylko bez zbiorniczka zewnetrznego na gaz ( tak samo jak w DT125 ).

Wie ktoś może gdzieś jakieś okleiny i poszycie na siedzenie do tego motoru?

pytaj sie poprostu o okleine do KX125 91', a co do obicia to oddaj do tapicera i niech Ci to jakims ladnym materialem obije - ja tam zzrobilem u siebie i wyszlo mnie to 60zl chyba

pzdr

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOdon w kdx jest gazowo-olejowy

przepraszam za pomyłkę:icon_mrgreen: (lub brak odpowiedniej wiedzy:))

 

 

a co do okleiny na KDX-a to zagadaj do mnie na GG podam Ci numer do goscia co robił mi na RMX-a i wyszła całkiem niezła na KDX-a tez zrobi;P

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, tylko bez zbiorniczka zewnetrznego na gaz ( tak samo jak w DT125 ).

 

pytaj sie poprostu o okleine do KX125 91', a co do obicia to oddaj do tapicera i niech Ci to jakims ladnym materialem obije - ja tam zzrobilem u siebie i wyszlo mnie to 60zl chyba

pzdr

też szukałem do KX'a z 91r. bo to bardzo podobne moto, lecz tak samo do takiego rocznika już się nie znajdzie. Najstarszy jaki znalazłem to z 92-93 ale to już inne plastiki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kosztuje takie oklejenie??

okleina od kolesia o którym mowa to koszt 120zł komplet + wysylka

 

edit. http://w1.bikepics.com/pics/2005%5C03%5C03...302410-full.jpg

taki komplet(bez siedzenia) 95zł + wysylka

Edytowane przez piterq1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh pytanie... Czy gaznik z DT125 bedzie pasowal do KDXa? Czy bedzie na tym normalnie jezdzil, pomijam kwestie wpasowania w gumy ??

po co Ci gaxnik od DT?

jak coś to mam znajomego co chce sprzedac od CRM 125 :icon_mrgreen: gardziel 28mm.

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...