Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak u mnie- też był pusty w środku ;]

 

Mój na zębatkach 12/52 jechał max 110km/h na prostej (z górki troche wiecej). Na 5 biegu wskazówka pod 100 podchodziła.

pzdr

No to ja już nie mam pojęcia co może być z moim KDX'em

U mnie na przełożeniach 12/49 idzie max 105km/h a u innych na większej zębatce z tyłu idzie jeszcze szybciej.

Moto było u mechanika i powiedział że tłoka nie trzeba wymieniać co z żadnej strony nie wchodzi 0,05. I co może być? Poprzedni właściciel robił skrzynie teraz sprawdzana była reszta. Regulowane było moto. Co może być nie tak? Czy może licznik by źle wskazywał? Ale w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jedna prozbe mozecie napisac mi co jest tak wyjatkowego w kdx 250 interesuje sie tym moto poniewaz moj kumpel chce cos mocnego w teren do 6tys zl.

 

prosilbym o dokladne szczegoly tych ktorzy maja to moto i tych ktorzy je mieli :clap:

dzieki pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm z tego co wiem to tylko ja mam ten sprzęt, ma ktoś jeszcze kdx 250? Ogolnie super, motor, mocny jak cholera, super się jeździ, wchodzi na kolo nawet z 5 biegu z gazu jak mocno poderwiesz, mozesz sobie zarejestrować. Ja trafilem akurat na taki przy którym już pól roku nic a nic nie robilem, najlepszy mój motor póki co, żadnych awarii, przerywania, trudności z odpalaniem, normalnie nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Przeczytałem cały temat i nie ma odpowiedzi na moje pytania.

Po sprzedaży rx szukam sprzeta. Myślałem na dr350 ale jest za cieżka.

Myślę nad kdx 200 z lat 90-94 ubiegłego wieku.

I mije pytania brzmią:

 

Pyt.1 Jaką moc ma kdx 200? pewnie coś koło 40 tak mi sie wydaje

Pyt.2 Ile tak może palic przy takiej mocniejszej jezdzie?

Pyt.3 Wiem że silnik nie jest aż tak wysilony jak w crossach ale czy przejade na jednym tłoku cały sezon coś koło 15tyś.km?

Pyt.4 Jaką ma mase kdx?? chociaż mi przybliżcie dane nie muszą być dokładne.

 

Wiem że kdx są uznawane za nie psujace sie sprzety, częsci jest od cholery do niego (chodzi mi o nowe)

 

 

 

....z Góry dziękuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem cały temat i nie ma odpowiedzi na moje pytania.

Po sprzedaży rx szukam sprzeta. Myślałem na dr350 ale jest za cieżka.

Myślę nad kdx 200 z lat 90-94 ubiegłego wieku.

I mije pytania brzmią:

 

Pyt.1 Jaką moc ma kdx 200? pewnie coś koło 40 tak mi sie wydaje

Pyt.2 Ile tak może palic przy takiej mocniejszej jezdzie?

Pyt.3 Wiem że silnik nie jest aż tak wysilony jak w crossach ale czy przejade na jednym tłoku cały sezon coś koło 15tyś.km?

Pyt.4 Jaką ma mase kdx?? chociaż mi przybliżcie dane nie muszą być dokładne.

 

Wiem że kdx są uznawane za nie psujace sie sprzety, częsci jest od cholery do niego (chodzi mi o nowe)

....z Góry dziękuje....

Nie wiem na 100% jak jest napewno ale kumpel jak miał KDX 200 to w dowodzie pisało 37KM. Motorek chodził jak dobre 125 tyle ze z mocniejszym dołem czyli jak dla mnie bomba :banghead:. W takich motocyklach nie liczy msie motogodzin ale z kolei mało który ma jakikolwiek licznik kilometrów ale czy az 15000km :notworthy:

Ja swoim motocyklem robie ok 1000km co daje ok 50-60motogodzin i tłok wymieniam. No to zakładając ze ten motocykl przy równie amatorskiej jezdzie jak moja i przy powiedzmy 8 krotnie większej żywotnosci przejedzie ok 8000km czyli w sumie połowe tego co napisałeś. ale wiadomo to sa tylko domysły... zalezy czy bedizesz jezdził enduro czy po torze czy tez moze bedziesz go piłował po ulicy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 100% jak jest napewno ale kumpel jak miał KDX 200 to w dowodzie pisało 37KM. Motorek chodził jak dobre 125 tyle ze z mocniejszym dołem czyli jak dla mnie bomba :clap:. W takich motocyklach nie liczy msie motogodzin ale z kolei mało który ma jakikolwiek licznik kilometrów ale czy az 15000km :rolleyes:

Ja swoim motocyklem robie ok 1000km co daje ok 50-60motogodzin i tłok wymieniam. No to zakładając ze ten motocykl przy równie amatorskiej jezdzie jak moja i przy powiedzmy 8 krotnie większej żywotnosci przejedzie ok 8000km czyli w sumie połowe tego co napisałeś. ale wiadomo to sa tylko domysły... zalezy czy bedizesz jezdził enduro czy po torze czy tez moze bedziesz go piłował po ulicy :)

 

 

Dzięki wielkie za te info. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 49 koni, mój rocznik jest 92/93 i ma apsy.

 

A powiedz mi ile ci pali? , czy wymieniałes tłok juz?, Jak sie prowadzi itp? Mam zamiar kupic jakąs 250 i chyba bedzie to KDX. A i jesli sie orientujesz w jakich rocznikach wychodziły? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem może od kx 125 z lat ' 91 powinien podejść pod względem wymiarów i łączenia przy cylindrze. Ale nie jestem pewien. Z tego roku wiele gratów pasuje silnikowych oraz z wyglądu bo przecież plastiki są te same.

Pewien kolo na allegro miał całego kx nie dawno na części to sie spytaj za ile chce. Może jeszcze od kmx pod pasujesz ale nie patrzyłem na foty. ALe przez tłumik od kx może ci się zmienić charakterystyka i inne ja sie nie znam ale ktoś kiedyś na 4um mówił, że tłumik jest spasowany pod model jakoś tak. Szukaj na eBay-ach tam jest węecej części do kdx-ów niż u nas pozdro.

 

http://bikepics.com/pictures/989218/

 

http://bikepics.com/pictures/235370/

 

Tu foty porównawcze.

 

P.S Jeśli można spytać co zrobiłeś z dyfuzorem, że musisz kupywać nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...