Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Przejżałem temat i zdaje sie że nie było podanej ilości pochłanianej benzyny przez kdx 125. Silnik ponoć jest z kx ale mam nadzieje ze pali mniej. Byłbym wdzieczny za podanie przyblizonej wartośći.

I czy koszty utrzymania są dużo wieksze niż DT 125??

i mało istotne pytanie czy z tyłu jest 18' czy 19'?

Edytowane przez Sebav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce kupićkdx, najchętniej 200 ale ciężko dostać, myślałem też nad husqvarną wr 125, wiadomo że husqy będzie droższy w utrzymaniu bo to hard enduro, duża jest różnica mocy między kdx 125 a huqy wr'ką?

Ja bym nie porównywał tych sprzętów ze sobą. Miałem KDX'a i po zmianie na EXC poczułem duża różnice w mocy, prowadzeniu motocykla... w ogóle jest całkiem inna jazda na EXC (lepsza). To samo będzie w przypadku WR bo jest tej samej klasy co EXC.

 

WR'ka będzie lżejsza, mocniejsza, dużo lepsze zawieszenie... To już HARD ENDURO a KDX jest bardziej na granicy lajtowego a hard enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mój egzemplarz był bardzo zmęczony, do remontu generalnego był wiec nie wspominam go dobrze;] po zrobieniu zaworu wydechowego było lepiej, ale to jeszcze nie to na co oczekiwałem. Dobry był przez pierwszy miesiąc, a później żałowałem, że go kupiłem. Lecz podkreślam, że mój egzemplarz był bardzo zmęczony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze ze awaryjna wr'ka jest. Jak dbasz tak masz. Jak wiadomo na utrzymanie motocykla tego rodzaju trzeba mieć kasę i nic się na to nie poradzi. Jak nie masz kasy za wiele to kup sobie kmx'a lub dt'tke. To są mniej wyżyłowane sprzęty i w nie nie będziesz musiał ładować tylko kasy co w WR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim KDX nie miałem wiekszych problemów, jestem naprawde zadowolony przelatalem sezon bez kłopotów i teraz sprzedaje... ale wszystko zależy od konkretnej sztuki... a jeżeli chodzi o koszty utrzymania to nie sa one wysokie najwiecej kasy idzie na paliwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka od niedawna mam KDX 125 i mam okleiny niby od wersji SR tzn tylko te na boczkach :clap: i nie wiem wkońcu jaki to jest ale w dowodzie pisze ze KDX 125A. Są jakieś różnice między zwykłym a SR ? A no i zapomniałem mam upsy i jest on z 97 roku ;]

Z góry dziękuje.

Pzdr

Edytowane przez nogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...