Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą sprawdziłem telefonicznie - broda nie był szczepiony (a już ze mną to tylko ewentualnie przez puszkę Żywca), tak więc pogryzionych czekają zastrzyki.

 

Poza tym do ekipy z Pastera - gdzieś tam został izolator - tak więc wymyć, wypolerować, przeglansować szmatką (moga być majtki) i pilnować jak oka w głowie (bo jak coś się stanie to mam brodę i nie zawacham się go użyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krasnal ! Przestań się chwalić, że miałeś 50 dych w kieszeni, które wydałeś na konduktora w pociągu i opowiadać o traumatycznym kontakcie z reliktem przeszłości jakim jest PKP - dawaj foty !!! :mrgreen:

P.S. Ale mam wrażenie, że dałeś się zrobić w bambuko ... :-D przez neandertalczyka z PKP :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ekipa wrocławska (poza Astarte  :D  ) w niedzielne popołudnie nie pojawiła się w pubie "Bagatela"??? Było naprawdę przyjemnie

Potwierdzam... fajnie było... i ktoś przeca musi trzymać fason 8)

 

Foty som (przyniese jutro bom dziś zapomniał) i po przeglądnięciu tych od świra nieśmiało stwierdzam że piątkowe eksce....  tzn. te miłe pogawędki w Czeskim są chiba lepsze  ;)  przynajmniej wiem kto zdarł majtasy z Astarte  :mrgreen:

Łojezuuuuuuuu... zrób jakiś remanent w tych zdjęciach :twisted:

 

PS. Broda chyba nie był szczepiony  :roll:  ale to jeszcze mogę sprawdzić.

Wiedziałam... :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ow fuck... całe szczęście, że na żadnej focie mnie nie było... :mrgreen:

Fotki makabryczne... aż się miło patrzy :twisted:

 

Ja chce jeszcze raz :D ;)

 

więcej astarte nie zabieramy na żadną impreze :D :P

szkoda lokalu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak cos zrobie to musi byc udokumentowane :twisted:

Nic w tajemnicy k......wa nooooooo!!!!!!

Astarte nie moglem sie powstrzymac :lol:

Powietrze trzabylo spuscic bo byla nawalona :P

Trzeba było to gdzieś na boku zrobić... łazienka męska się do tego świetnie nadawała, a nie tak przy publiczności, ehhh... ci mężczyźni :-D

 

A prosiłam Krasnala o remanent w zdjęciach :lol: I znowu na alkoholiczkę wyszłam :twisted: ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamięta ktoś jeszcze miłą rowerzystkę której jacyś nieodpowiedzialni ludzie spuścili powietrze w tylnym kole??? Mr. Green

 

Powietrze trzabylo spuscic bo byla nawalona -astarte to sie nie tyvczy ciebie bo z toba to tylko mozna palic gumy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...