Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej' date='

Kaśka to już masz ?? Maszyna została nabyta drogą kupna a jak kwiestia negocjacji wypadla?? [/quote']

Ehhh... targowała się jak stary wyjadacz (chyba miała jakiś trening na stadionie X-lecia :lol: ).

 

Obadaj nowy temat ( http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=460515#460515 ) - chłopcy może tam za jakiś czas jakieś zdjęcia powrzucają jak pięknie wkomponowała się gs-ka w image salonu :-D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image salonu to pikuś zobaczysz jak Astarte i ja się pięknie wkomponowałyśmy w GS-a 8) :mrgreen:

Poza tym zaśmiecamy już 3 temat

Uciekać mi z tego tematu :!: Astarte napisała gdzie są szczegóły odnośnie opicia nowego sprzęta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehh no dobra ale tamto to była tlyko rozgrzeweczka przed wcozrajszym sparingiem (ma fakin hed) 8O :arrow: :P

 

[ Dopisane: Czwartek Grudzień 01, 2005 11:11 am ]

Czyli diś już rozpoczynamy zlota :?: :roll: :arrow: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy przedbiegi to już od poniedziałku po kole macie  a nie od wczoraj  

 

oszczerstwo... Ja mam od wtorku... niestety:(

 

Hehehh no dobra ale tamto to była tlyko rozgrzeweczka przed wcozrajszym sparingiem (ma fakin hed)    

Z tego co zauważam te przedbiegi i spotkanie będzie jak rajd enduro... sześciodnówka... chlania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że część osób zapowiada się spoza Wrocka - mam dla nich ułatwienie

 

tawerna4gh.th.jpg

 

Od strony Psiego Pola (kierunek Wawa, Łódź) trzeba dojechać do placu Grunwaldzkiego, skręt w lewo w Skłodowskiej, potem pierwsza w prawo (CK Dezerte.... znaczy Norwida) i do końca - tam central anal będzie budynek Tawerny :P

 

Od PKP (i PKSu tylko się już nie zmieścił) - Kołłątaja, Skargi, pl.Dominikański, Powst.Warszawy i zaraz za mostem Grunwaldzkim w prawo (Wybrzeże Wyspiańskiego) i po paruset metrach wypatrywać bandy ożłopów :mrgreen:

 

A jakimi tramwajami to już trzeba pytać tych co siedzą na miejscu bo mnie już dopadła taaaa.....noooo.....tego.... i nie pamiętam (4. , 12. ?? 139??? H???)

 

 

PS. Dobra, ja kończę pracę, kasa w portfelu jest i czeka na jutro (przynajmniej na bilet mam, może i na powrotny starczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI,

Oj Krasnal widać, iż dawno we Wrocku autobusem linii H nie jeździłeś haha on został przez wspaniałe MPK wycofany jakieś 10 lat temu no może 8

generalnie najlepszy punkt to plac i most grunwaldzki a tam koniec języka za przewodnika.

pzdr

jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Dworca Głownego PKP i PKS dojedziecie na Grunwald tylko 2 lub 17. Z Placu Dominikańskiego to już prawie wszystkimi tramwajami: 2, 10, 4, 12, ... (nie pamiętam reszty).

 

A jak już będziecie na Grunwaldzie to pytać o budynek główny politechniki A1 (główne wejście), ale raczej jak powiecie "Tawerna" lub ksero w A-0 (czyt. xero w a-zero :P ).

 

Łatwo trafić... :twisted: (trudniej wrócić :lol: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będzie się działo, co prawda w piatek będzie ciężko(nie tylko z powodu braku na liście VIPów) ale sobota....ta sobota.... czy przyjedzie ktoś sprzętem?? taaaa, i wróci pewnie też. Wszyscy na butach, to nie zlot, pijemy do końca. Trzymajcie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będzie się działo, co prawda w piatek będzie ciężko(nie tylko z powodu braku na liście VIPów) ale sobota....ta sobota.... czy przyjedzie ktoś sprzętem?? taaaa, i wróci pewnie też. Wszyscy na butach, to nie zlot, pijemy do końca. Trzymajcie miejsce.

 

 

hej

Olo zapraszam koło mojej skromnej osoby miejsce będzie zagrzane hahaha

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...