Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PGR - Astarte właśnie uchroniła Cię od wyzwisk .... Witaj w Klubie ... Dziadku-Sklerotyku :)))

Qrde i do 2 w nocy mamy przechlac rezerwacje  

Jak Ty zdasz to koło z anala ... :) przeca to za 18 osób ... za trzy dyszki nie dasz rady wchłonąć ?!?!?! Nie martw się - nie wypijesz to rozlejesz. Się jakoś wytłumaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiać to ja moge ino nimom za co  :mrgreen:  

 

Prot a co do długich słów to słyszałem słowo "perystaltyka" i podobno nawet wiem co oznacza  8)

Jak się już chwalimy trudnymi słowami... to może "surfaktanty i układy zdyspergowane" :lol:

 

ps. im bliżej dnia imprezy tym więcej mi kół zapowiadają na tydzień następny... i tak mnie nie zniechęcą :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMPREZA

 

PIĄTEK 02.12

Impreza w knajpie "Czeski Film" na ul. Kiełbaśniczej 2

(wejście w bramę hotelu ".... Dwór")

Zarezerwowane jest 18 miejsc siedzących w końcowej salce na dole (tam nikt nie będzie nam przeszkadzał)

Płatne 30 zł. od osoby (Prot już za wszystkich wyłożył - więc do oddania dla Prota)

Cała kwota jest do przepicia lub przejedzenia :mrgreen:

Spotykamy się ok. godz. 18.30 na miejscu - hasło dla kelnerek: Impreza motocyklistów :)

 

SOBOTA 03.12

Impreza w knajpie "Od Zmierzchu do Świtu"

Knajpa została zmieniona z 2 powodów:

1) Kudłaty nie podał konkretów odnośnie spotkania w Rockerze, także nie wiedzieliśmy na czym stoimy

2) Rockers jest bardzo mały a nas na imprezkę sobotnią już 40 osób się uzbierało

 

Właśnie wróciłam z knajpy "Od Zmierzchu do Świtu" i tak:

Zarezerwowane jest 5 dużych stołów - czyli na upartego zmieści się nawet 50 osób

Rezerwacja kosztuje 50 zł. płatne w dniu imprezy - przy takiej liczbie osób jaka zgłosiła chęć to wyjdzie ok. 1,4 zł. od osoby

Kasa za rezerwację przepada - nie można tego przepić :)

Wstęp do klubu za darmochę

Każda osoba kupuje sobie sama to na co ma ochotę i od razu za to płaci - nie ma otwartych rachunków.

Cennik najważniejszych trunków:

Kawa - 3,50 :mrgreen:

Herbata - 3,00 :D

Upsss.... to nie to.

Piwo:

- Piast - 4,50

- Okocim - 5,00

- Carlsberg - 5,50

Flaszeczki:

- Smirnoff - 70,00

- Żubrówka - 70,00

- Żołądkowa - 70,00

 

To chyba wszystko mamy już ustalone.

Bardzo Was proszę o dopisywanie tylko postów z chęcią udziału w imprezie bądź z informacją o tym, że ktoś nie dojedzie.

No i oczywiście informacje dla Zagranicy, że ktoś jedzie i może wziąć ze sobą kilka osób.

W moim i Prota profilu macie nasze nr telefonów i nr gg w razie jakichkolwiek pytań bądź sprostowań prosimy o kontakt, lub na PW.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wreszcie, choć na chwilę, ale musiałam wejść w ten temat. Także ja stawiam się na 1000% w piąteczek i zostaję do niedzieli. Jeszcze nie wiem co i jak, ale będę

To specjalnie dla Ciebie coś wymyślimy :twisted: tak byś poczuła się u nas lepiej niż w domu :D

 

A tak serio, to w końcu mówisz normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu - Mishel dla Ciebie się nawet umyje (tzn wrzucimy go do wanny i polejemy DOMESTOSEM)

Te Panie nie szkoda to domestosu :?: :-x Lepiej zamknac szmate na pare dni na balkonie coby sie przewietrzyl - taniej wyjdzie i wyszscy beda szczesliwi :twisted:

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...