Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i komu tu najpierw odpyskować ...

chciałam zgłosic swoja osobe na sobote..

sprawdziłem moto w profilu – nie tam jakieś plastiko-szlifierki - wpisana ! :buttrock:

ps. a tą kasę za rezerwację (na trening wstępny) to w piątek 2 grudnia jak dobrze zrozumiałam ci przekażemy Prot??
– zakładam nieśmiało, że tak
widze że o mnie się już nie pamięta... Bywa, starość nie radość PROT.

trzeba było odpowiadać, jak koledzy byli przy tablicy. A tak w ogóle to pamiętam o Tobie bo Ci się co chwila coś z avatarem dzieje :P

Fajne chłopaki... możecie dziewczyny się za nich zabierać... porządek w mieszkaniu mają (raz na pół roku, albo i raz na rok) i nawet sami gotują

łożesz ... zniewieściali jacyś ... myśmy nigdy nie sprzątali i nie gotowali ... przez dziewięć lat ... ale wtedy to równouprawnienia nie było i koleżanki za nas to robiły ... ale czasy :notworthy:

Czy Prot wie co to ku<>a znaczy HAJDUK?

znaczeń jest dużo:

1.dawniej rabuś, opryszek, łotr

2. taniec staropolski pochodzenia węgierskiego, zbliżony do zbójnickiego

3.liczba mnoga od hajdĂş – co po węgiersku oznacza „rabuś”

4.cytat „ i co to k...a znaczy Hajduk” zaczerpnięty z parodii teledysku mojej ulubionej grupy Ozone :D, która wymiśkowała Nightwish z MTV

5.mieszkaniec Pasteura ???

6.pyszne tanie wino wzmacniane SO2

nie trafiłem ... ?

(koło mamy kruca fux)

w przyszłym roku zdacie mięczaki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte napisał:

Fajne chłopaki... możecie dziewczyny się za nich zabierać... porządek w mieszkaniu mają (raz na pół roku, albo i raz na rok) i nawet sami gotują

 

łożesz ... zniewieściali jacyś ... myśmy nigdy nie sprzątali i nie gotowali ... przez dziewięć lat ... ale wtedy to równouprawnienia nie było i koleżanki za nas to robiły ... ale czasy  

Zniewieściali?? Poczekaj jak nas zobaczysz w akcji :notworthy:

 

Zazdroszcze koleżanek, bo u nas na chacie same chłopy i gotujemy, by z głodu nie paśc na ryj... A sprzątamy jak rodzina ma przyjechać :mrgreen:

A wracając do koleżanek, to jak nas odwiedzają, to mają o nas boskie wrażenie, ledwo co wchodzą to mówią "O Boże!!!!!!!!!!!!"

 

Atmosfere to nam dzisiaj stworzył mishel... Zeby nie ten mróz to bym na balkonie spał...

Oszczerstwo... Po prostu chamstwo powiązane z drobnomieszczaństwem :mrgreen:

 

Co tam koło zdacie w drugim terminie  

Niestety drugiego terminu brak :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR - spamrze jeden :twisted:

 

 

krasnal jak stawiasz to możemy iść zawsze...

Jakbyście sprzedali te puszki i butelki które przykrywają tapczany i fotele na Pasterka to byście mogli śniadanie postawić wszystkim z listy i jeszcze na browarka by zostało :buttrock:

 

Poza tym jak ja lubię widzieć te piękne miny porannej zmiany w tych "jadłodajniach" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary te puszki mają taka historię że grzechem by było ruszać je na inne cele niż chlańsko :notworthy:

 

[ Dopisane: Środa Listopad 16, 2005 7:04 pm ]

No i co Kaśka gdzieś jest :?: Miałaś robić inspekcje na Pas(coś tam) i co :?: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam Ci na PW dlaczego dziś mnie nie będzie ale skoro chcesz tak na forum to proszę bardzo :P :mrgreen:

PGR napisał do mnie, że mają bałagan i poprosił mnie żebym przyszła innym razem jak posprzątają 8O :buttrock:

Pewnie nie doczekam się z tego powodu wizyty na melinie PGR-a

ale trudno skoro mnie nie chcieli :? :oops: :cry:

 

[ Dopisane: 16-11-2005, 19:20 ]

PGR :!: wredoto jedna :!: posprzątaj melinę co bym mogła z Waszymi mordami się u Was napi..... :notworthy: UPSSS... tzn. przyjść na wizytację :mrgreen:

 

[ Dopisane: 16-11-2005, 19:21 ]

z Dziadzią Protem oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że się piszesz na sprzątanie meliny to prosze bardzo...

PGR napisał mi na PW, że dostanę buziaka od Niego jak posprzątam Mu melinę :mrgreen: .

I, że się ze mną za to nap..... tzn. pomoże mi w wizytacji :notworthy: :mrgreen:

Strasznie spamujemy zaraz nas Ktoś za to opierdzieli :mrgreen:

Chyba, że Moderatorzy spoglądną na nas łaskawym okiem :roll: i w tym temacie przepuszczą :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR napisał mi na PW, że dostanę buziaka od Niego jak posprzątam Mu melinę

 

 

No, to prędzej 8)

 

 

Chyba, że Moderatorzy spoglądną na nas łaskawym okiem

 

No pewnie, że tak, zwłaszcza w tym dziale mody są extra

 

(Pozdro dla Michała

8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że się piszesz na sprzątanie meliny to prosze bardzo...

PGR napisał mi na PW, że dostanę buziaka od Niego jak posprzątam Mu melinę :mrgreen: .

I, że się ze mną za to nap..... tzn. pomoże mi w wizytacji :notworthy: :mrgreen:

Strasznie spamujemy zaraz nas Ktoś za to opierdzieli :mrgreen:

Chyba, że Moderatorzy spoglądną na nas łaskawym okiem :roll: i w tym temacie przepuszczą :lapagora:

Sprzątanie ich mieszkanka to jak sprzątanie stajni Augiasza :lol: - jedynie Karcher by pomógł :twisted: .

Chociaż przyznam, że kiedyś weszłam do nich i już myślałam że mieszkania pomyliłam... naprawdę był porządek :buttrock: (wizytacja jakaś czy co... ).

 

Ale przyznać się moi drodzy kto nie lubi czasem pobałaganić... ja nawet bardzo (ale od czasu do czasu) :twisted:

 

A wracając do tematu imprezy... to kiedy będzie wreszcie ten GRUDZIEŃ :!:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte ja też nie mogę się doczekać :buttrock:

Nawet mi nie mów... :P :split: :notworthy: :lapagora:

 

A w to, że na melinie PGR-a było czysto jakoś nie chce mi się wierzyć :mrgreen:

Ja też uwierzyć nie mogłam :-D

Ehhh...co to się czasem z facetami dzieje :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...