Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 listopada był zlot metlaiki, .

No to kamień mi spadł z serca :D

Trzeba ustaliś w jaki dzien sie spotykamy 2 czy 3 grudnia. Wtedy zarezerwuje sale i będzie super:)))

Jak na ten moment bardziej pasuje mi termin (noc) z 3 na 4 grudnia. Ale dostosuję się do większości :evil:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zacząć w piątek i zakończyć w niedzielę???  :-)  

A w sobotę coby się nie nudzić to można pójść całą grupą do ZOO  :-D

 

sądzisz, że bedzie aż taki poziom zezwierzęcenia, by od razu do ZOO nas zaniosło??? W sumie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo 3,5 zł pól litra

Jeśli dajesz głowę, że to piwo to wchodzę. Chyba, że po tym piwie są opowieści typu: "szesnaście strzeliłem ..." :evil:

 

arow w naszym cudnym miachu jest sporo oj sporo zawsze mozna przeprowadzic road show hehee tu piwko tam wodeczke itd i chyba jeden wieczor zabraknie

Wyobrażasz sobie ten napier...ny pochód pierwszomajowy wieczorem

ulicami miasta ? :-D

Prot: chyba rzeczywiscie lepiej w Rockerze - choc o ile dobrze pamietam jest wiele mniejszy niz Zmierzch

Więc nie ma wyjścia cały lokal trzeba wynająć. Kudłaty - coś tam wspominałeś o pewnych możliwościach ... jeśli potrzebujesz wsparcia to dawaj na PW do mnie lub do Kaśki.

bo jak rzeczywiście salę byśmy mieli za free i piwo za 3,5 to w ogóle wypas jak ta lala i ja jestem za tym lokalem. I daj nam jak najszybciej znać, bo jak się nie da to "Od zmierzchu..."

i proponuję żebyśmy poszli w tym kierunku. Plan zakłada oficjalną imprezę w Rockerze z 3 na 4 grudnia, jeśli będą przeszkody techniczne walimy w "Od .. do ..." OK ?!?!?!?!

P.S. Mishel ! k...a co Ty z tym avatarem wyrabiasz ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo 3,5 zł pól litra

Jeśli dajesz głowę, że to piwo to wchodzę. Chyba, że po tym piwie są opowieści typu: "szesnaście strzeliłem ..." :D

Slownie: trzypięćdziesiąt. I piwerko jest dobre :D

 

Jak dobrze pojdzie to tez sie pojawie :evil: W Rockerze jest teraz siakas dodatkowa sala. Nie patrzylem, jakiej wielkosci, jak sie wybiore to obadam.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O qrde a 50 m stamtąd na Sokolniczej jest wytrzeźwiałka... tośmy q.. trafili  :twisted:

 

No to mamy już rozwiązany problem kto i gdzie i z kim nocuje :lol:

Będziemy mieć wszyscy wspólny nocleg :twisted: We wspólnej izbie 8O

 

Zna ktoś może tamtejszy koloryt, pokoje, obsługe?? :twisted: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...