Skocz do zawartości

Pierwsza jazda


Gość mescomp793
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...ja:

imie-Darek

wiek-26 l.

waga-90 kg

 

 

Planuje kupno motocykla o poj.600-750 do uprawiania sport-turystyk.Za jakieś miesiąc mam egzamin na kat. A. Dodam tylko,że prawko na kat.B posiadam już 9 lat i na codzien manewruje różnymi autami.Kiedyś śmigałem na wsk 175 i panonii i jezdziło sie spoko,jednak wczoraj to kiedy dosiadłem suzuki gsxf 600 to tak się poczułem jakbym 1-szy raz wsiadł na motor 8O .Na zakup motocykla moge przeznaczyć do 7000 a więc rocznikowo bedzie to 89-95.

Doradcie jaki motor mam kupić tak aby służył mi przez przynajmniej 3 sezony bez jakis wiekszych usterek.Znacie jakieś serwisy SUZUKI w woj.Lubuskim?aby sprawdzić moc motocykla i kilka innych tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zielonej Gorze jest salon Yamahy na przeciwko TESCO, koles ma tez serwis w Lagowie(Lugowie czy jakos tak) ale ma tez w Skapym (jak jedziesz od Gorzowa do ZG to na obwodnicy w Sulechowie skrecasz w prawo - 14km) tam Ci Pan Zbyszek powie wszystko ;) dodam ze przygotowuje m.in. komus Suze na tor w Poznaniu.. zna sie na rzeczy :banghead: jak cos to napisz na priv dam Ci nr fona

 

pozdR6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam cie jestem z lubuskiego na pierwszy motocykl goraco ci polecam yamahe xj600diversion bardzo dobrze sie prowadzi jezdzilem kilka lat nim,a co do salonu to slyszalem ze ten gosciu ze skapego jest naprawde dobry,z salonu yamahy w zielonej i porzadla kolo lagowa nie mam dobrych wspomnien mialem tam kiedys motocykl w naprawie i niestety nie bylem zadowolony:( ale to tylko mi sie przydarzylo.pozdrawiam i do zobaczenia w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odkopujcie tematów starych, bo koleś już pewnie kupił sprzęta :icon_mrgreen:

 

Teraz zauważyłem, że to stary temat. Ale to i tak nie rekord w powracaniu do dawnych tematów. Niedawno ktoś sięgnął do tematu sprzed ponad 1 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...