Skocz do zawartości

Mój pierwszy film


wiew1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że paweł nei usunie mi tego postu.

 

 

Za jakiś tydzień może dwa ukażą się pierwsze urywki mojego amatorskiego filmu, nakręconego wspólnie z kolegami.

I tym tkwi problem, wolelibyście żeby była to gorsza jakość, wtedy będzie zajmował on o wiele mniej. Lub dobra jakość gdzie półtorej minuty zajmuje coś około 60Mb w formacie wmv. bodajże.

Będzie on umieszczony na dość szybkim serwerze.

 

Proszę o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub dobra jakość gdzie półtorej minuty zajmuje coś około 60Mb w formacie wmv. bodajże.

Film się chętnie obejrzy, tylko jego rozmiar jest troche nie teges.

60mega i półtorej minuty? To w ogóle będzie skompresowane jakoś? Ja mam własnej roboty filmy avi po 3,5 minuty dobrej jakości i mają po 12 mega.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A filmik z jakimi motocyklami? :)

Tak!! Z moim skuterm, niejest on najlepszy ale mam to co mam. A za rok myśle ze będzie juz cbr 125

 

60Mb i półtorej minuty było to robione w Unlead Vido studio 5.0

 

Robiłem też w Windows Movie Marker ale tam jak weźmie sie Najlepszą jakośc z możliwych i dożuci sie muzyke, napisy wstępne i końcowe to są w postaci załamań obrazu, poziome paski. Moze wie ktoś dlaczego?

 

Chyba że zrobie bez bajerów, jakość będzie dobra i będzie zajmowało półtorej minuty około 3Mb

 

OSTRZEGAM": Tylko niespodziewajcie sie jakieś tam super produkcji, bo to moje pierwsze kontakty z taką produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60Mb i półtorej minuty było to robione w Unlead Vido studio 5.0

 

Robiłem też w Windows Movie Marker ale tam jak weźmie sie Najlepszą jakośc z możliwych i dożuci sie muzyke' date=' napisy wstępne i końcowe to są w postaci załamań obrazu, poziome paski. Moze wie ktoś dlaczego?

 

Chyba że zrobie bez bajerów, jakość będzie dobra i będzie zajmowało półtorej minuty około 3Mb

 

OSTRZEGAM": Tylko niespodziewajcie sie jakieś tam super produkcji, bo to moje pierwsze kontakty z taką produkcją.[/quote']

 

poziome paski wyeliminujesz jak właczysz taka opcje "deinterlace" (nie wime gdzie ona jest w ulead vid bo ja robie w innym programie)

 

zeby zajomwało jak najmniej jak format wyjsciowy komresuj film divixem albo xvidem i to nie raz tylko 4 razy! wtedy bedzie ci to zajmowao ok 10mb.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...