Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska 30.10


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jeden taki wniosek -myśl, która mnie boli co mogło by być gdyby miał jakis główniany kask (ci co byli widzieli jak wyglądał po zdarzeniu), takie wydarzenie pokazuja że nie warto oszczędzać na kasku i innych zabezpieczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywoście szok jakie sa konsekwencje w sumie małego 'BUM'.Podstawa to DOBRY UBIOR!!!!! Nawet wziąć na Raty bo nie każdego stać, ale warto mieć!!!!Ja chyba sobie na nowy sezon sprawie lepszy kask spodnie i buty bo aż mi sie latać już nie chce jak sobie pomysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko dodam z powrotem link do zdjęć bo chyba wyleciał z forum z powodu zapewne zdjęć sprzęta Ibizy ! ale Pan fotograf już je wywalił ze stronki, więc można go zapodac raz jeszcze (kilka fot doszło)

 

http://spadacz.com/bulgarska/index.html

 

[ Dopisane: 01-11-2005, 23:53 ]

no i mam nadzieje, że na next sezon więcej bedziemy robili takich "zlotów" ! Podziękowania dla Liska (i reszty) za organizacje ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wielkie dzieki za pomoc teraz powoli wracam do zdrowia. Ale kolorki to mam piekne na twarzy :) Mam tylko mamłą prośbe byscie nie zamieszczali moich zdjec z wypadku na forum. Z gory dzieki

odezwe sie jak bede sie lepiej czul. teraz sie kuruje i nie siedze przy kompie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam nadzieje' date=' że na next sezon więcej bedziemy robili takich "zlotów" ![/quote']

 

Kurde, ale żałuję, że mnie nie było. Ale siła wyższa... - nie mogłem być... :)

Zdjęcia super. Mam nadzieję, że na następny już się załapię.

Pozdro dla wszystkich i zdrowia dla Ibizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to znow ja. Juz sie czuje ok wiec spoko. Moto juz siedzi w warsztacie i niedlugo bede wiedzial co dokladnie ucierpialo. Ale nie jest najgorzej. Kola kupie nowe czasze tez i boczek ano i kiere a reszta chyba bedzie ok. Jak ja tylko zrobie to bedzie na allegro bo juz jakos nie mam ochoty nim jezdzic. Jak tylko sprzedam mojego Fajera to kupie cos nowszego albo nowe R1 albo ZX10 to dopiero wam pokaze :) :-) :lol: Pozdro chlopaki i do nastepnego razu. Szkoda ze tak dalem dupy ale zdaza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...