Skocz do zawartości

Na czym jest dławiony VX 800 ?


Guti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musialbys sprawdzic na chamowni ile ma twoj mocy :) ,moze jest oddlawiony,sposoby dlawienia jakie znam to zwezenia na kroccach ssacych +dysze+blokada przepustnicy podcisnieniowej,w module zaplonowym,walki rozrzadu,zwezenia na rurach wydechowych ale to chyba tylko w malych pojemnoscach,to tyle co ja wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wiśniewski proszę mi tu konkretnie o VX-ie heheh ;) a nie tylko ogólnie o dławieniu motocykli i to jeszcze małolitrażowych ,raczej na bank mój ma 50KM w dowodzie rej wbite i wszedzie w mediach , necie i prasie jest o Canadyjskiej wersji napisane moc 50 KM , ale jak oddławić to nienapisali :roll: Wiśnia wiesz , że jak Coś to pod Twoim Fachowym okiem oddławianie bedzie przeprowadzone :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: takżę przyszykuj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jezdze vx-em 800. Akurat u mnie nie bylo dlawienia - sprowadzilem z Niemiec. Jesli chodzi o dlawienia to wiecej informacji uzyskasz dajac zapytanie na Googlach - z tamtad sciagnalem informacje. Wiec z tego co pamietam :

1. Nie ma dlawienia elektronicznego.

2. Moze byc zdlawiony przy pomocy blokady mechanicznej na manetce - nie mozesz otworzyc przepustnic na maksa.

3. Mozesz miec zalozone dlawienie na wlotach do gaznikow - wstawki typu konfuzor/dyfuzor.

Niestety tyle bylo informacji - natomiast jak rozbieralem swojego i czyscilem nie znalazlem nic z wyzej opisanych elementow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...