Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: Wczoraj' date=' o 16:03

Temat postu: Dobra Ziomy - ..::PGR Treffen 2005::..

PGrku -Nierobku może uaktualnisz listę uczestników ? Bo coś mi się wydaje, że tylko spamowaniem się zajmujesz ?[/quote']

pytałem o to dwie strony temu ... że tak przypomnę ... przy okazji zamawiania moherowych beretów zlotowych.

I popraw 2005 na 2006 w temacie kawalerze, bo już nie damy rady w tym roku się spotkać w tak szanownym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdza Wrocław w składzie

 

1 PGR (vel Pidżi)

2 Cotlet (vel ręka)

3 Mishel (vel Leszczyński)

4 Bejz (vel Pasza)

5 Prot (vel Dziadzia)

6 Kaśka (vel Babcia)

7. Mario ( vel ministrant)

8. Kaka (vel Mojaja)

9. Astarte (vel Do Pieekła!!!)

10 Jerry (vel skarpetki 2006)

11 Konik (vel Krówka z łaciatego)

12 Greg (vel Wawel)

13 Swirus (vel Embrion)

 

;) ;) ;) :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot... młodzież w świecie bywała, to i kultury nabrała ... od siebie zaczął wymieniać, białogłowy w końcówce zostawiwszy ... Nieśmiało przypomnę Waści:

[ Dopisane: Piątek Grudzień 09' date= 2005 6:58 pm ]

1. JA (PGR)

2. Cotlet

3. Mishel

4. Bejz

5. Amazonka (Burek)

6. Astarte

7. Prot

8. Kaśka

9. Mario

10. Kaka(mojaja)

11. Schpakoo

12. Bronx (x2?)

13. Egon

14. MarianKa

15. Zimer

16. Michał (x???)

17. Pipcyk (x2?)

18. Domino

19. Piękny

20. Ganczar

21. Browarny (byłbym zapomniał )

22. AdamWo (x2)

Coś Ci się dzielny Kawalerze w Twej zacnej głowie stało ... o innych siostrach a braciach zapominasz. Wstyd i hańba ... ;)

 

[ Dopisane: 21-12-2005, 20:22 ]

To k...a która lista w końcu PGRku jest aktualna ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Prot a czytac ze zrozumieniem to juz w tym kolchozie nie uczyli

Wypisałem liste atakująca z Twierdzy Wrocław

Baaardzo interesujące ... To jeszcze nam napisz' date=' kto jedzie z Inowrocławskiej, kto z Pasteura, kto jedzie z Sępolna, a kto z Krzyków czy z Biskupina. Potrzebne mi to będzie do statystyk.

W d...pę se wsadź taką listę ! Rób porządnie bez symptomów dyskryminacji regionalnych, OOOKEEEJ ??? I dzisiaj ma być ładna lista wszystkich potencjalnych uczestników w kolorowej ramce. Jak nie wiesz jak, to zadzwoń do Kaśki, ona była na tej lekcji to wie, jak to się robi. :mrgreen:

 

[ [i']Dopisane: 22-12-2005, 08:33[/i] ]

Albo opier...ol skarbnika, że się ociąga :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz jak' date=' to zadzwoń do Kaśki[/quote']

No tak Qrna a Kaśka z racji wieku :oops: i doświadczenia :) to wszystko wie :mrgreen:

Moi drodzy nieśmiało :? chciałabym powiedzieć, że pan z salonu VW obiecał, że bus będzie zrobiony na początku roku ;)

Natomiast musimy mieć plan "B" bo znając życie może się to troszkę przeciągnąć ;)

Kontroluję sprawę i w razie 100% informacji dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan B to zapodał Mario cyt.: " PKP RULES", ale z doświadczenia wiem, że to się skończy Sądem Grodzkim, albo atakiem Specnazu na wagon.

Więc pozostaje nam pomysł pierwotny Seacicho+Opel-Sropel-Turbo-Korbo i biedny Cotlet wciśnięty z tyłu na środkowym siedzeniu... (sorry Cotlet, przeprowadziliśmy badania antropologiczne i wyszło, że masz najkrótsze nogi ;) )

P.S. PGR dawaj na PW do Mishela i ustal kwestię Mishelowej :mrgreen:, to będzie pierwszy przypadek, kiedy jedna z Waszych gwiazd zna całą zgraję Wyjątkowo Sympatycznych Motocyklistów :lol: Można ją zabrać, w końcu łoji, jak nasz, zakąsza jak nasz, a że nie chłop ? A miejsca przeca nie potrzebuje osobnego, co nie Mishel ? :mrgreen: :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdza Wrocław w składzie

 

1 PGR (vel Pidżi)

2 Cotlet (vel ręka)

3 Mishel (vel Leszczyński)

4 Bejz (vel Pasza)

5 Prot (vel Dziadzia)

6 Kaśka (vel Babcia)

7. Mario ( vel ministrant)

8. Kaka (vel Mojaja)

9. Astarte (vel Do Pieekła!!!)

10 Jerry (vel skarpetki 2006)

11 Konik (vel Krówka z łaciatego)

12 Greg (vel Wawel)

13 Swirus (vel Embrion)

 

:) ;) ;) :arrow: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Oj to dwa busy muszą być inaczej nie da rady ;):D. Mario nie masz wyjścia zaczynaj już negocjować termin i się nie wymiguj. Inna opcja to chyba jazda PKP ale to będzie dramat ba na pierwszej możliwej stacji SOK'ści nas wyprowadzą ;)

sam Wrocław 13 szt PGR czy dobrze przemyślałeś i czy już uprzedziłeś właścicielkę / la pensjonatu to jedzie hehehe

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...