Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba gej albo pedał jakiś - pi**a jezdzic nie umi co za baran...

Założę sie, że wjechał do rowu bo mu Super Babcia w Moherowych stringach wyskoczyła na jezdnie bo jej ciapek nie wytrzymal Radia z Ryjem i spier**ał przed nia... ;) ;)

 

Goscia trza zapisac do bereciarni niech placi skladki na maybacha do konca sowjego Zaranego zycia... zje*ał nam busa.... ale my sie nie damy jak cos to se wagon z PKP zaje---my i bedziemy ciagnac Astra ( bo słuzbowa to wszedzie wjedzie)

 

 

 

 

;) ;) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka tak między nami diabełkami widzę że avatar zmieniłaś

A to Dziadzia mi takiego ładnego avatarka zrobił

 

UWAGA UWAGA

Bardzo mi przykro ;) ale z wyjazdu busem nic nie będzie :?

Właśnie kolega zaliczył rowa i auto nie nadaje się do jazdy ;) a do czasu wyjazdu nie zostanie zrobiony :-x

Natomiast moja wcześniejsza propozycja jest nadal aktualna. Jadę osobówką czyli mogę wziąć do siebie 4 osoby :roll: mam nadzieję' date=' że pojedzie też Mario i Jerry i problem byłby z głowy.[/quote']

 

Kaśka ja sie tu czaje do kogo się dokleić żeby kierowcą nie być a po Twoim poście cały misterny plan w pi..... wylądował.

jerry

PS. Mario jush teraz się nie wymigasz pucuj busa żeby brudas nie był bo wstyd będzie takim zajechać do Goorki ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k...wa po tym poście Kaśki poszedłem bagażnik w Toledziaku szykować... patrzę a tu jakieś mrożone jagody :mrgreen: latem, jak jechałem nad morze to kupiłem... łożesz ... skleroza nie boli ... dobrze, że bus rowa zaliczył bo na wiosnę Toledziak by spleśniał ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak se mysle.... po co zmuszac kogos do nie picia (mam siebie na mysli)

 

Moze lepiej wpakowac sie w PKP i problem zglowy....

 

Mario coś taki spanikowany?? Busa nei spalimy a PKP nie damy rade jesio się pogubimy :split: ;)

nie marudź składkę zrobimy moge nawet być skarbnikiem

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrna jakbys sie zatrzymał koło cysterny ukrainskiej i wziął baniak to bym zrozumiał (tyko, że wtedy na pewno nie znalazłbys go nietknietego po 4 miechach) :mrgreen:

 

 

Co za naród wszyscy łoją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu sie nie madrujecie... bo lepki bede strzelal wszytkim jak leci.....

 

z busme pogadam z szefem bo to nie moje 4 kolka zoabczy sie ... ale mogie byc problem

jak chcesz może delegacja pomaszerować z szefem gadać w postaci np. Astarte - każdego przekona

o Buku nie wspomne heheh

a jak pojdą we dwie to busa siłą odiorą heheh

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo lepki bede strzelal wszytkim jak leci

Mario przejęzyczyłeś się ;) nie "lepki" - tylko "nalewki" będziesz strzelał ze wszystkimi jak leci: Nalewka Babuni, Nalewka Teściowej, Nalewka PGR-a, Pasteurkowa Nalewka itd., itd. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...