Skocz do zawartości

..::PGR Treffen 2006::.. 7-8 stycznia. Już PO...


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Buuuuuureeeeek!!!! Ja chcę Buuuuuuurkaaaaaa !!!! Burek odezwij się ... tęsknię .... KOOOOOOCHAAAAAAAAM CIĘ !!!!!!!!

 

Takie deklaracje na oczach całej Polski!!! To się nazywa facet! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;) :buttrock: :banghead: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło bedzie na fotach powspominac przyjemne chwile!

Taa... ja sobie już powspominałam po fotach co mi pod kołdrą robiłeś :twisted: ;)

http://img3.imageshack.us/my.php?image=dsc...59resize5mu.jpg

Wszystko się wydało... jak za 9 miesięcy się coś pojawi to będę miała dowody :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Astarte już się tak nie rozmażaj - on tam włożył tylko głowę...  ;)  

 

(a już chciała chopa-moturzyste wyhaczyć)  :mrgreen:

 

taaa, głowe włożył i mu w "bearehannahowych" :buttrock: gaciach utknela :lol: i astarte teraz jakieś wielkie halo robi że niby w ciąży jest......... DO PIEKŁA!! ?? :?: :arrow: :twisted:

 

ps. Dual ! następnym razem łeb w doniczke wsadź :idea: :arrow: :lol: bezpieczniej będzie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Astarte już się tak nie rozmażaj - on tam włożył tylko głowę...  :buttrock:  

 

(a już chciała chopa-moturzyste wyhaczyć)  :mrgreen:

 

taaa, głowe włożył i mu w "bearehannahowych" :P gaciach utknela :lol: i astarte teraz jakieś wielkie halo robi że niby w ciąży jest......... DO PIEKŁA!! ?? :?: :arrow: :twisted:

 

ps. Dual ! następnym razem łeb w doniczke wsadź :idea: :arrow: :lol: bezpieczniej będzie... :mrgreen:

Kurcze... ale żeście koledzy ;) :banghead: Chciałam chopa na alimenty naciągnąć, a tak to nawet piwa nie dostanę... nic nie myślą... nic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Astarte już się tak nie rozmażaj - on tam włożył tylko głowę...  :buttrock:  

 

(a już chciała chopa-moturzyste wyhaczyć)  :mrgreen:

 

taaa, głowe włożył i mu w "bearehannahowych" :P gaciach utknela :lol: i astarte teraz jakieś wielkie halo robi że niby w ciąży jest......... DO PIEKŁA!! ?? :?: :arrow: :twisted:

 

ps. Dual ! następnym razem łeb w doniczke wsadź :idea: :arrow: :lol: bezpieczniej będzie... :mrgreen:

Kurcze... ale żeście koledzy ;) :banghead: Chciałam chopa na alimenty naciągnąć, a tak to nawet piwa nie dostanę... nic nie myślą... nic :lol:

 

chciałaś poznać prawdziwy smak goryczy?? :lol: :lol: :arrow: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wydało... jak za 9 miesięcy się coś pojawi to będę miała dowody

Od jęzora ?!?!?!!?! ;) :mrgreen: (Co oni tym dzieciakom w RM opowiadają ?!?! :buttrock: ) Nie wkręcisz mi tak kumpla !!! Jak trzeba będzie zeznam w sądzie , jak było naprawdę. Byłem przy tym ! Słychać było tylko mlaskanie ! :mrgreen:

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 00:18 ]

... i szelest wełnianych barchanów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wydało... jak za 9 miesięcy się coś pojawi to będę miała dowody

Od jęzora ?!?!?!!?! ;) :mrgreen: (Co oni tym dzieciakom w RM opowiadają ?!?! :buttrock: ) Nie wkręcisz mi tak kumpla !!! Jak trzeba będzie zeznam w sądzie , jak było naprawdę. Byłem przy tym ! Słychać było tylko mlaskanie ! :mrgreen:

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 00:18 ]

... i szelest wełnianych barchanów !

A nie było słychać zgrzytania metalu :twisted: ... bo pas cnoty też miałam na sobie :lol: - pod moimi jakże ślicznymi barchanami :twisted: (trzeba się zabezpieczyć... bo to wie człowiek z kim będzie spał :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wydało... jak za 9 miesięcy się coś pojawi to będę miała dowody

Od jęzora ?!?!?!!?! :D :mrgreen: (Co oni tym dzieciakom w RM opowiadają ?!?! ;) ) Nie wkręcisz mi tak kumpla !!! Jak trzeba będzie zeznam w sądzie , jak było naprawdę. Byłem przy tym ! Słychać było tylko mlaskanie ! :mrgreen:

 

[ Dopisane: 20-01-2006, 00:18 ]

... i szelest wełnianych barchanów !

A nie było słychać zgrzytania metalu :twisted: ... bo pas cnoty też miałam na sobie :lol: - pod moimi jakże ślicznymi barchanami :twisted: (trzeba się zabezpieczyć... bo to wie człowiek z kim będzie spał ;) )

 

nie sciemniaj!! zadnego pasa cnoty nie było... na dowód tego... hmmm... przeca dual z rana miał wszystkie zęby!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...