Skocz do zawartości

warszawa - 22/10 sobota - motolatanie


skandynaf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

my również z niewątpliwym pechowcem tego wyjazdu po około 7 godz. dotarliśmy wreszcie do 100-licy :) ja na dwóch kołach a Kriters z wiadomych przyczyn na kilku kółkach więcej..... , z lekkim " kacem "..ale na szczęscie w jednym i w miarę dobrze funkcjonującym kawałku.. 8)

 

po pierwsze primo " duży plus " dla naszej wspaniałej policji, która w prawie 5 godz. !!! nie dała rady dojchać na miejsce zdarzenia :( :crossy: -normalnie nóź sie w kieszeni otwiera..... :evil: i warto tu wspomnieć, że zgłoszenie było o wypadku z udziałem motocyklisty :!: :!: a nie o zwykłej kolizji ale widać to dla nich jeden......

 

w imieniu poszkodowanego wielkie dzięki , że wszyscy wróciliście :) :lapagora: i za liczne słowa otuchy dla biedaka :) :)

 

pees. miło było was poznać i mam nadzieję do następnego razu :-) Pozdro dla wszystkich

 

pees2. no i kilka fotek poniżej

2210200511xq.jpg

 

wypad4umowy0281yx.jpg

 

 

2210200535ze.jpg

 

wypad4umowy0309fo.jpg

 

 

 

wypad4umowy0312bi.jpg

 

wypad4umowy0329fm.jpg

 

wypad4umowy0331xy.jpg

 

wypad4umowy0347rf.jpg

 

wypad4umowy0352vl.jpg

 

 

wypad4umowy0369rl.jpg

 

 

i jeszcze extra bonus - tej jesieni takie oto spodnie będą trendy :-)

 

 

wypad4umowy0732wr.jpg

 

a jeszcze zdjęcie z dzisiejszego ranka ;) - jak widać Kriters czuje się dobrze :D

 

 

pic-of-day-10-22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wyśle wszystkim jutro bo po moim łączu (pozdrowienia dla TPSA :) ) w domu to mogę wam jedynie jaki kawal wysłać. A chciałem puścić je bez kompresji.

Pozdrowienia dla wszystkich i jeszcze raz podziękowania za wypad i to że nie odjechaliście mi za daleko.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trasa Rysiek ?Mówiłem ,że asfalcik spoko

 

pewnie ze spoko lecialem nia jakies 2 lata temu do modlina byla przerazajaca- teraz kulturka.

PS - z tego wszystkiego zablokowalem swoje konto (ma sie talent)- dzieki SHREK- juz wszystko OK.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wsparcie ,

ja cały i żywy ...

z motocyklem też nie jest źle do wiosny wszystko się zagoi :D

 

A tutaj krótki opis mojej gleby..... nie ma żartów...

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...p=434987#434987

 

ahhh tylko teraz jak patrze na moją R6 jak pięknie wyglądała przed glęba serce mnie boli,,, za rok na wiosne będzię taka sama :twisted: , nie ma innej opcji.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...