Skocz do zawartości

USzczelnienie wszystkiego:)


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzylem ale moze kipsko:/ Jak znajdziecie przypadkiem uszczelke pod glowice do Yamaha RD250LC to dajcie znak.Pisalem do tego larsona i nic :/ a 1mm nie moge dac bo stara miala 1.5/ i tloki walily o swiece, jak nie zda egzaminu to bede myslal dalej.Jeszcze raz prosze o kontakt (tu na forum) jak ktos znajdzie ta uszczelke.Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem ale moze kipsko:/ Jak znajdziecie przypadkiem uszczelke pod glowice do Yamaha RD250LC to dajcie znak.Pisalem do tego larsona i nic :/

Ja Cie nie rozumiem... MI jak na czyms zalezy to dzwonie do czlowieka i wtedy mam odpowiedz od reki....

a 1mm nie moge dac bo stara miala 1.5/ i tloki walily o swiece

O kurde to ladny przypal 8O . Cos czuje ze bedziesz musial zrobic cos takiego: cylinder, uszczelka, jakas grubsza blacha (1-1,5mm), uszczelka, glowica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Enduroguy no wiesz dzwonic w niedziele:/ ciezak sprawa jutro zadzwonie-bo anrazie tylko napisalem meila i nie odpisali:/ no troszke przypalowo ale cos:) trzeba sie uczyc

Nie no mowie Ci z wlasnych doswiadczen ;)

 

Ja sam czasami sprzedajac cos na allegro nie odpowiadam na maile, bo po prostu szkoda mi czasu (wiekszosc osob pyta od tak sobie, zeby cos napisac ;) ) . Jak komus zalezy to zawsze zadzwoni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak zrobie tylko troszke za stary silnik i mopga byc problemy-uszczelke kupuje bo ja wczesniej napisalem strasznie kopcil i jakby czasem 1 tlok nie chodzil a i jescze dostawal dzikich obrotow -napisali mi ze to moze byc wina :mieszanaia sie plynu z chlodnicy z mieszanka to i tak pewnie bylo i ze sie cos w gazniku zacina przep.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem ale moze kipsko:/ Jak znajdziecie przypadkiem uszczelke pod glowice do Yamaha RD250LC to dajcie znak.Pisalem do tego larsona i nic :/

Ja Cie nie rozumiem... MI jak na czyms zalezy to dzwonie do czlowieka i wtedy mam odpowiedz od reki....

a 1mm nie moge dac bo stara miala 1.5/ i tloki walily o swiece

O kurde to ladny przypal 8O . Cos czuje ze bedziesz musial zrobic cos takiego: cylinder' date=' uszczelka, jakas grubsza blacha (1-1,5mm), uszczelka, glowica...[/quote']

 

W takim przypadku daje się dodatkową uszczelkę pod cylinder a nie pod głowicę. :!:

Odnośnie kombinacji z blachami i kręgielitami - uszczelka to jedna całość. Tak jak sugerowałem wytnij z kringielitu, lekko przesmaruj towotem ( zmieknie) i załóż. Nie jest to może najlepsze rozwiązanie ale przy prostych gładziach cylindra i głowicy starczy na jakiś czas. Prawidłową odległość tłok - głowica dobierz uszczelkami POD CYLINDER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cylinder nie zostanie pdniesiony tylko zmienie podkladnki na takie jak byly ;) i jakis silikon albo cos innego.

 

[ Dopisane: 17-10-05,12;52 ]

No i zadzwonilem ;) uszczelka bedzie (na zamowienie) koszt 36zl powiedzialem im ze nie wiem czy to napewno ten model:/ i czy wezme ale pojade cena jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem ale moze kipsko:/ Jak znajdziecie przypadkiem uszczelke pod glowice do Yamaha RD250LC to dajcie znak.Pisalem do tego larsona i nic :/ a 1mm nie moge dac bo stara miala 1.5/ i tloki walily o swiece' date=' jak nie zda egzaminu to bede myslal dalej.Jeszcze raz prosze o kontakt (tu na forum) jak ktos znajdzie ta uszczelke.Dziekuje i pozdrawiam.[/quote']

 

nie czytalem od tego momentu dalej wiec moze ktos napisal- wsadz swieczki z krotkim gwintem jelsi masz z dlugim albo podkladki pod swieczki ja tak zrobilem w romecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:) koles juz znalazl mi jakie maja byc swiece,podkladki uz zalozylem ale zaloze orginalne swice te ktore powinny byc w tym moto jeszcze raz dzieki.Jam uszczelka pod cylindry i pod glowice nie rozwiaze problemu to nie wiem co wtedy bede psial a propo dawac smar(chyba dawac) na nowa uszczelke pod glowice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...