Skocz do zawartości

Honda xl 600 lm potrzebuje boczki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłyby mi ktoś życzliwy podpowiedzieć gdzie i za ile mogę nabyć oba boczki do mojego moto? Od dłuższego czasu poszukuję i na aukcjach internetowych i giełdach motocyklowych....okazuje sie jednak że to wcale nie jest taka łatwa sprawa.

Z góry dziekuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiiedz ale nie pasują bo już sprawdzałem zresztą od xl600R

też nie pasują.

Mam do ciebie jeszcze takie pytanie, piszesz w innym poscie że znalazłes

kompletny tłok nowy tłok z pioerścieniami za 100 euro to jakies 400zł

ja mimo usilnych starań najtanszy znalazłem za 700zł czy mugłbus dac jakies namiary gdie mozna kupic za taką kwote.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ MASZ JEDEN LINK . W POLSCE ZA TE PIENIĄZKI NIE KUPISZ .MAM TEZ JEDNEGO GOSCIA NA EBAY NIEMIECKIM KTÓRY PROPONOWAŁ MI TAKI TŁOK ZA 99 EURO JEGO NICK TO "Maico1981" JEZELI CHCIAŁBYS TO MOGE POROZMAWIAC I ZAMÓWIC 2 KOMPLETY.WYJDZIE NAS PO JAKIES 105 EURO Z KOSZTAMI PRZESYLKI .TYLKO ZE JEST JEDNO MALE ALE,JA TO ZAŁATWIAM PRZEZ KUMPLA KTORY MIESZKA W NIEMCZECH BO DO POLSKI TO ONI NIE CHCA WYSYLAC NO I PRZESYLKA KOSZTUJE WIECEJ ,A TLOK MAM DOPIERO WTEDY JAK MOJ KUMPEL PRZYJEDZIE TUTAJ NA URLOP (ON JEST RAZ NA MIESIAC W KRAJU)

LINK:http://www.hells.de/2004/framepage49.html

 

[ Dopisane: 10-10-2005, 19:01 ]

hmm,własnie natknąłem sie na sprzedającego w Allegro który na moje pytanie o tłok do Hondy XR600R odrazu mi odpisał :

 

w tej chwili jest tłok firmy Prox - 460 zł komplet z pierścieniami i sworzniem

 

wystarczy podać wymagany lub posiadany wymiar tłoka (średnicę) a dobierzemy właściwy

 

zapraszam Seba

 

firma SEBA MOTOR adres strony www.seba-motor.pl

ja tego goscia upolowałem na Allegro pod nickiem SEBA-MOTOR

Mysle ze ta cena bedzie Cie juz satysfakcjonowała no i nie potrzeba juz czekac ani korzystac z pomocy innych osób.masz adres do firmy wiec działaj .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O widzę że masz ten sam problem co i ja kiedyś. Jadąc kiedyś traskę zwyczajnie zgubiłem jeden boczek. Szukałem wszędzie, internet, gazeta i nic. Trafiłem do kolesia co produkuje różne owiewki. Ale żeby to zrobic musi mieć wzór, więc zostało bez boczka a potem moto już sprzedałem.

Było to 2 lata temu ale może już gdzieś dostaniesz,proponuje Dizmar.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki za info.

Jakoś juz poradziłam sobie.Udało mi sie nawiazac kontakt z handlarzem czesci do enduro z Niemiec. Chyba troche przepłaciłem ale boczki juz są.

Pozdrawiam

 

to spox, widocznie byłeś bardziej uparty w poszukiwaniach niż ja.

A tak ogólnie to bardzo fajne i wytrzymałe moto, gdy założysz dobre klocki idzie pod każdą góre a i na asfalcie też sobie dobrze radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...