Skocz do zawartości

Aprilia rs 50


nyka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aylie masz racje. Ja nie lubie jeździć po drodze sprzętem moim bo jest zdecydowanie za wolny.Ale za to jak w teren wjade to przy 30-40km/h adrenalina mi bardziej skacze niż jak jade na drodze te 60km/h PS. Ale w temacie nie mowa o Enduro tylko o Scigu RS 50

 

No nie mówicie że nie ma co sprowadzać z niemiec moto! Napewno się opłaca i jest tańsze(w większości przypadków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze sie opłaca, ale zawsze jeszcze dochodzą opłaty w Polsce i zreszta nie wiadomo jak jest ze sprzetem. Nie mozna przeciez bezgranicznie ufać, chociaz przewaznie z Niemiec moto są lepszej jakości, ze tak sie wyraże. :(

Tak, w temacie jest o RS 50, wiec juz sie wypowiadalam...nie kupisz nowszego rocznika za taką kase, chyba ze po szlifie albo jeszcze gorzej. Zreszta jak sie rozejzysz sam w necie, to zobaczysz jakie są ceny.

Polecam tez: http://www.motoscout24.autoscout24.de/Public/Home.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no jasne ze tak, ale 50 raczej tyle nie polecisz. Ja tez leciałam 130 i było extra :( W przyszłosci planuje wiecej ale porównuje realne odczucia róznych typów 50tek :(

Niech sie kolega wypowie czy musi miec narazie plastika...wtedy bedzie mały problem, bo za taka kase naprawde ciezko bedzie cos znalezc. Dlatego polecam enduro, albo jakies zwykłe moto typu Simson...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez nie mówie ze za całą sume tego Simka i nie narzucam ze to musi byc te moto, ale chodzi mi o zwykłe, klasyczne motorki, a nie sportowe plastiki, ktore wiadomo ze są drozsze... Kolega by sobie dozbierał kase i kupil moze cos wiekszego po zdaniu A1...Ale to tylko moje zdanie. Wiadomo ze jakby była okazja za te 3,5 tys to niech bierze! Dlatego zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam Japońce są najlepsze, ale też drogie :( Zreszta w tej 'klasie' wszystko ma swoją cene...Wystarczy ze kolega sie rozejzy na tej stronie, albo na www.bikepics.com i popatrzy jak motorki wyglądają...Zreszta jak sie wybierzesz do komisów, to wezmiesz cokolwiek z 50tek, które Ci sie spodoba, a nie bedziesz do konca przy swojej wybranej marce przystawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a w niemieckich komisach przy naszej granicy niemiaszki sie już od polaków nauczyly sztuczek

 

hmmm... wg tego o ktoreym juz napisalem, ze pol zycia tam spedzil... to mowi ze w niemczech chyba wszystkie komisy sa prowadzone przez... polakow... bo niemcom sie za bardzo nie chce prowadzic takich interesow... a najlepsze bylo jak opowiadal ze polak polakowi tlumaczyl droge po niemiecku... dopiero przy zegnaniu sie zorientowali kto z kim gada...

a swoja droga skupilbym sie bardziej na hondzie NSR... coprawda sa brzydsze troche, ale ja bym wybral(i z reszta wybralem) japonie...

 

NSR to taka sama japonia jak Aprilia.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...