Skocz do zawartości

jak nie popełniać błędów?? testy:(


cespenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

darekcb500 ja wiem ze kazdy moze miec swoje zdanie , ale mi chodzi o to ze kolega sie nie pyta czy warto robic A1 tylko jak nie popelnic bledow w tescie , a te pytania sie troche roznia :? A jak widze,ze kazdym temacie o cenie kursu na A1 , przepisach dotyczacych tego prawka itp. kolesie sie wypowiadaja " po h*j ci to, poczekaj 2 lata " no to wtedy mnie szlag trafia ...

 

a tobie cespenar gratuluje zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przychylam sie zdania kolegi ze nie warto robic A1 jak za dwa lata bedziesz przechodzil to samo

 

tjaaa... tylko dwa lata... normalnie pik i już... dwa lata...

 

A1 jest dla młodych ludzi którym 2 lata robi ooogrooomną różnicę :twisted: :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...  

jak ktos robi bledy w testach to znaczy, ze nie zna sie na zasadach, a na drodze nie ma miejsca na bledy!

Ja miałam kodeks w małym palcu, a dalej robiłam błędy w testach. Po prostu jest część pytań, które trzeba wkuć i tyle. No bo skąd statystyczny przeciętny ma wiedzieć, jaka jest droga hamowania auta jadącego po drodze bitumicznej z prędkością 60km/h przy mokrej nawierzchni...??(kat B).

Metoda z powtarzaniem w kółko tych samych testów jest, moim zdaniem, najlepsza. Przy okazji nauczysz się jazdy przez skrzyżowania-po kilku powtórkach nie będziesz mieć problemu.

 

Tym, którzy radzą koledze, żeby poczekał z robieniem A1 2 lata, radzę, żeby sami odłożyli prawka i motocykle do garażu na dwa lata. Zobaczymy, jak wam pójdzie. Koledzy, bez obrazy, bzdury piszecie! Dorosły motocyklista nie wytrzymałby tak długo, a co dopiero taki, który dopiero zaczyna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem...  

jak ktos robi bledy w testach to znaczy, ze nie zna sie na zasadach, a na drodze nie ma miejsca na bledy!

Ja miałam kodeks w małym palcu, a dalej robiłam błędy w testach. Po prostu jest część pytań, które trzeba wkuć i tyle. No bo skąd statystyczny przeciętny ma wiedzieć, jaka jest droga hamowania auta jadącego po drodze bitumicznej z prędkością 60km/h przy mokrej nawierzchni...??(kat B).

Metoda z powtarzaniem w kółko tych samych testów jest, moim zdaniem, najlepsza. Przy okazji nauczysz się jazdy przez skrzyżowania-po kilku powtórkach nie będziesz mieć problemu.

 

 

a trzeba dodać, że nie jest zaznaczone jaki samochód hamuje... wyniki są podane dla fiata 125p... bez ABSu (deszcz, słońce) na letnich oponach (śnieg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...