Skocz do zawartości

gsx-r 750 kontra r6


Rekomendowane odpowiedzi

Gixer 750 ma 130 konikow i 180 kg

R6 ma 120 kucykow i 170 kg.

 

Mysle ,ze w tej kwestii sa podobne. Zastanawialbym sie nad tym, co spala wiecej i co mi samemu sie bardziej podoba.

R6 jak wiadomo - droga jest skubana :-/

 

Osobiscie srada bym nie bral..., jak juz to tysiaka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 zdecydowanie bardziej mi sie podoba, ale to kwestia gustu.

 

Mówi się o uszkodzeniach skrzyni biegów przy brutalnym traktowaniu R6. SRAD z kolei ma fabrycznie wadliwy rozrząd (napinacz, łyżwa, łańcuch) i koniecznie trzeba wymienić na wzmocniony, bo inaczej kończy się to wybuchem silnika. Koszt operacji to ok. 600-700 pln.

 

Do ostrego zapie**alania lepszy jest SRAD, poza tym jest tańszy.

 

Mimo tego wybrałbym R6, ze względu na estetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na r6 nie jezdzilem ale nie wierze ze jest mocniejsza 600 od sradzika:) mam sradzika z 96 roku i wiem ze nastepny tez bedzie SRAD tylko juz z trojkatnym swiatlem:D

A jezdzi mi sie nim super w ciagu tego sezonu nauczylem sie na nim naprawde duzo

Wiec ja bym wybral SRADa bo to naprawde super motorek a jesli masz 19 tys to juz proponuje K1 :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba niekoniecznie.

No właśnie koniecznie - 600/750 z tych lat miały taką wadę. Niektórzy mogą nie mieć o tym pojecia, bo na rynku motocykli używanych są egzemplarze z poprawionymi silnikami (ASO wymieniały je na własny koszt). Ci nieświadomi, którzy jeżdżą z wadliwymi rozrządami mają dużą szansę przekonać się o tym gdzieś w trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
r6 troche drozsza  

ale hmmm potem bede spokojniejszy

 

 

Zalezy do czego bedziesz uzywal motocykla.

Jezeli chcesz se pojezdzic po drogach zecz jasna ze r6 ladnie sie prezentuje ale co z tego jak zaczniesz latac na gumie to wtedy r6 bedzie stala w garazu bo zaczna sie problemy.

Fakt faktem niejest powiedziane ze tak musi byc ale mam 1 kumpla co ma r6 lata na gumie i nic mu sie ze sprzetem niedzieje ale to jeden wyjatek reszta ...

a srady wiadomo stworzone sa do takiej jazdy.

Poogladaj sobie amerykanskie filmy to zobaczysz na jakis sprzetach tam lataja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, latam gsxr750 z 98 roku i wszytsko jest ok. żadnych awarii maszyna sprswuje się super jak dla mnie w każdych warunkach, co do szalenstw to wiadomo ze te kilka kucykow wiecej daje lepszy komfort ale co do wygl;adu to jest to juz troche stara linia i r6 jest zdecydowanie ladniejsza, wiecej na temat r6 nic nie napisze bo nie latalem tym za dużo, pozdrawiam

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...