Skocz do zawartości

Ja juz


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem: szlif

 

Wczoraj wyciągnąłem kumpla na małą przejażdżkę. Najpierw pokręciłem jak kumpel robi stopale, a później pojechaliśmy poćwiczyć zakręty. Po zaliczeniu sesyjki za zakrętach postanowiliśmy wrócić do domu, bo w baku zaczęło się robić sucho. W pobliskiej wiosce na beznadziejnym zakręcie (pofałdowany asfalt, piach po bokach) pojechałem trochę za szybko (prędkość jakieś 40km/h) i z zakrętu wyszedłem trochę za szeroko. Było by wszystko ok (pojechałbym lewym pasem), gdyby nie to, że z naprzeciwka jechała Łada Niva. Chyba wcisnąłem przedni hamulec, przednie uślizgnęło mi się przednie koło i pięknie zmierzałem pod samochód. Na szczęście samochód miał znikomą prędkość i bez problemu się zatrzymał. Po "przejechaniu" jakichś 3-4 metrów na dupie szybko wstałem (po zobaczyłem, że z pod korka leje się paliwo :P ), podniosłem moto, odpowiedziałem kierowcy samochodu, że wszystko ok i zaczęło się oglądanie strat. Ja cały, jedynie kurtka, rękawice i spodnie przetarte (miałem przeczucie i założyłem skórzane spodnie). W Hondzie rozwaliłem kierunek i przetarłem końcówkę tłumika. Skończyło się więc na śmiechu, a nie płaczu, ale gdyby samochód jechał prosto (w polną drogę) to było by nie ciekawie bo wślizgnął bym się mu prosto pod koła.

 

Dzisiaj trochę czuję skutki wczorajszego upadku (ogólnie zbity jestem), ale cieszę się, że skończyło się tylko na tym ;) Ubrania zdały egzamin na 6kę

 

Wreszczie wiem jak to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...