Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to LC4 i tak ma malego :clap: :biggrin: :icon_exclaim: Poklon Ave DR :cool:

 

 

Po co takie glupoty wypisujesz i to 2 razy jak masz cos konkretnego do powiedzenia to to pisz a nie zasmiecasz tylko ten temat.

Temat odnosi sie tylko do Dr a nie do porownywania ktory lepszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie ssania. Jeszcze jakis czas temu jak wlaczalem ssanie to chodzil sobie fajnie i ssanie powoli mu sie samo wylaczalo (wiem ze to ssanie jest 3 stopniowe).

Od jakiegos czasu nie wylacza mu sie samo jak sie silnik juz nagrzeje ? musze sam je wylaczac

Wiecie czemu tak sie dzieje ?

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie ssania. Jeszcze jakis czas temu jak wlaczalem ssanie to chodzil sobie fajnie i ssanie powoli mu sie samo wylaczalo (wiem ze to ssanie jest 3 stopniowe).

Od jakiegos czasu nie wylacza mu sie samo jak sie silnik juz nagrzeje ? musze sam je wylaczac

Wiecie czemu tak sie dzieje ?

ssanie sie samo wylacza? :icon_twisted: :rolleyes:

nie wiedzialem :/ mi sie nie wylacza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssanie sie samo wylacza? :icon_twisted: :rolleyes:

nie wiedzialem :/ mi sie nie wylacza :/

 

Tak tak ssanie sie powinno samo wylaczac w zaleznosci od stopnia nagrzanoia silnika mialem tak na poczatku ale cos sie spieprzylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuna ale wy tutaj widze skuci wszyscy nie marudzcie troche humoru...chyba admin zawsze moze skasowac moje posty co nie :icon_twisted::D !! Dobra zeby nie bylo to zadam pytanie :rolleyes:.....czy komus procz mnie wogule kurcze ssanie nie chce sie trzymac jak sie je wlonczy:/...chodzi mi o to czy jak wlancza ktos ssanie to ta dzwigienka po prostu odrazu wraca i nie zostaje:/ troche jest to uciazliwe a narazie nie chce gaznika rozbierac bo wszyscy mi to odraczaja...ale to na innych forach :):P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za dwa, może trzy dni będę szczęśliwym włascicielem drki 350 z 1995 roku:)))))))))) Zamierzam jeździć głównie po bezdrożach, ale zastanawiam się też nad dłuższymi trasami nie tylko offroad. Co myślicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssanie sie samo wylacza? :buttrock: :crossy:

nie wiedzialem :/ mi sie nie wylacza :/

 

 

Jeśli się samo ssanie wyłącza to wina wyłącznie tej gałki ssania a nie gaźnika.

Pewnie wytarły Ci się trochę te "ząbki" które trzymają gałkę na kolejnych stopniach...

u mnie nakleiłem na około kawałek taśmy izolacyjnej i od tej pory się trzyma. :)

 

 

A PROPOS JAZDY W DŁUŻSZE TRASY.

 

Moje "dalekie" trasy tym motocyklem to jakieś 200 - 300 km.

 

Dłuższa jazda jest raczej męcząca.

U mnie prędkość podróżna to ok. 120 (przy terenowych przełożeniach).

Możnaby szybciej, ale napór powietrza trochę utrudnia jazdę.

 

Radziłbym oczywiście względnie małą zembatkę na tył (41) i 15 na przód.

 

U mnie spalanie przy takim "pałowaniu" dochodzi do 5 l. ( przy zwyczajowych 3,5 :) )

 

Miłe wrażenia: choć motocykl niewielki można całkiem zwinnie wyprzedzić parę samochodów... :)

 

 

co by tu jeszcze...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim Dr350 za około 4,5-6,5 tys. rok około 92-94 to jeszcze pojezdzi? czy raczej na spore wydatki trzeba sie nastawic? tak w ogóle w kupowaniu enduro to jestem zielony i pewnie byle złoma by mi wsadzili i poklepali po polecach na droge.

 

czy enduro w zimie idzie duzo taniej kupic tak jak turystyka czy spotra ?

 

Żubr-szkoda ze tak daleko do Poznania bo bym to twoje obejzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...