Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

I nie mow ze sie dorobiles na cr sam bo masz dopiero 16 lat.

 

Ja wszystkiego sie sam dorobiłem!

 

Zaczynałem od Simsona potem Simson Enduro , potem Honda MTX80, Yama DT80, Yama DT125R, i Suczka RM85 , poprostu na każdym motocyklu zarobiłem coś co pozwoliło mi na zakup leprzego, nie widze w tym nic dziwnego i wiekiem sie nie sugeruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Skończmy z tym.

 

Z pewnością każdego z nas wiele wyżeczeń kosztował pierwszy drugi czy trzeci motocykl; każdy orze jak może!

 

Atma87, w odpowiedzi na twoje pytanie muszę powiedzieć, że ja po prostu słucham, względnie jeśli już coś podejrzewam to oglądam*..silnik.

Generalnie, o ile dobrze myślę to DR nie powinien wydawać z silnika dźwięków innych niż dźwięk wydechu, silnik powinien chodzić cicho, a dymek z wydechu powinien być mało widoczny a już na pewno nie niebieskawy.

Na 4T nie ma określonego czasu zużycia silnika. Jedną z jego największych zalet jest właśnie przedłużona żtywotność( w porównaniu do 2T). Chociaż niektórzy mówią, że w Suzuki powinno się zrobić remont po 50 tys a w Hondzie nawet po 100 i więcej...

 

Wszystko oczywiście zależy od użytkowania, dobrego ustawienia (luzu zaworowego, rozrządu) doglądania poziomu oleju, no i katowania;)...

 

Jeśłi się mylę to mnie sprostujcie!!!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z towjej odpowiedzi wnioskuje ze moj dr pracuje idealnie zadnego dymku cicho chodzi i wogole Very Happy

 

To sie ciesz o dbaj o nia, żeby tak dalej było. Czesta zmiana oleju z filtrem i bardzą częste czyszczenie filtru powietrza przedłuży jej życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie ciesz o dbaj o nia' date=' żeby tak dalej było. Czesta zmiana oleju z filtrem i bardzą częste czyszczenie filtru powietrza przedłuży jej życie.[/quote']

 

O, DOKŁADNIE!

 

Chopaki, przed sezonem 2 pytanka:

-macie jakieś super patenty na czyszczenie filtra powietrza?

-jakie macie przełożenia w uzębieniu waszych Dyrów?I ile do tego ogniw łańcucha?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jakie macie przełożenia w uzębieniu waszych Dyrów?I ile do tego ogniw łańcucha?

 

Ja mam z tyłu zębatkę 43, na przód do wyboru 13,14,15 -jeszcze nie wiem którą założe na stałe, bo nie ma gdzie na Podhalu teraz przetestować (chyba z metr sniegu) :D Teraz mam założone 43 z tyłu 15 z przodu (przy 15 nie założysz osłony zębatki:)), sam dołącze sie do pytania jaki zestaw zębatek używacie, chodzi mi oczywiście o teren...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no tak,

 

a ile do tego ogniw łańcucha?

 

Zadziwiające. Kiedy kupiłem DyRa z tyłu miałem 40 a z przodu 15...

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 12:08 ]

DRODZY KOLEDZY KTO MNIE PORATUJE I SPRZEDA MI ZBIORNIK DO DR 350 94R.Z GÓRY DZIĘKUJE.

 

http://cgi.ebay.de/Tank-Suzuki-DR-350-S_W0...1QQcmdZViewItem

 

No mówię Ci spróbuj na ebayu. Może warto? Bak jest nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co sie orientuje zmieniając zębatke z 13 na 15 bedziesz musial dodac lub odjac jedno ogniwo takze nie jest to takie hop siup :) . No chyba ze na 15 regulacje masz w taki sposob ze kolo jest oporowo z przodu wtedy powinno sie dac wystarczajaco napiac lancuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś super patenty na czyszczenie filtra powietrza?  

ja myje filterek w ludwiku kilka razy az woda nie robi sie juz brudna, potem trzeba odczekac az dokladnie wyschnie, kiedy wyschnie mammy dwie opcje na nasmarownie albo smarem w sprayu szybszy i wygodniejszy albo zwykly troche bardziej dokladny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...