Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby sprzęcik przymały...?

 

Mam wrażenie' date=' że te zbiorniczki są jednorazowe...a może to tylko w mojej SHCy?

 

_______________________________________________[/quote']

to nie chodzi o to ze sprzet jest za maly tylko o to z jest za miekki, bo za malo jest "elementu" tlumiacego, a ten zbiornik na pewno idzie napelnic bo tam zboku ma przeciez jakby taki zaworek, taki "zabieg" wykonuje chyba Mieloch wiec powinien to robic kazdy serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co pisałem już na giełdzie, ale tam chyba nikt nie zagląda więc pisze tu, jak by ktoś z Was miał, albo słyszał o jakieś ciekawej DR 350 na sprzedaż to proszę o info, z góry dzięki

 

[ Dopisane: 13-03-2006, 18:20 ]

Jakie są różnice w zachowaniu się w terenie między DR 350, a DR 650, czy większa masa daje się we znaki czy jest rekompensowana przez większą moc, jednym słowem, które z tych moto jest lepsze? Bo w trasie góruje chyba 650, czy się myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna prośba, przewoził ktoś z Was DR 350 jakąś osobówką, czy wejdzie ona, np po odkręceniu koła, do laguny kombi?

 

Witam. Sam wiozlem swoja Yzf'ke w lagunie kombi :D Po odkreceniu przedniego kola spokojnie sie zmiescila. Oczywiscie ze zlozonymi siedzeniami z tylu. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniac wg servisówki to niby co 1000 ale nalezy co jakis sprawdzac stan oleju bo Dr poprzez to że zastoswanym w nich chłodziwem jest olej maja tendencje do jego spalania a raczej odparowywania, takze po ostrym katowaniu w błocie nie zdziw sie jak ci ubedzie co nieco oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA przed remontem u siebie(nie wiem jak bedzie po) to po przejechaniu 1000km juz bym prawie nie mial oleju :banghead:

Silniki chlodzone olejem maja tendencje do brania oleju, a jak dochodza do tego np wyjeb*** pierscionki to, to sie zwieksza ;)

Ja w sumie stan oleju sprawdzam co wyjazd z garazu!

Co 1000km napewnoi nie bede wymienial bo to by byla przesada! TO jest 4t! I nawet zbytniuo nie wysilone 4T wiec mysle, ze nie ma takiej potrzeby! (oczywiscie wszystko zalezy od stylu jazdy :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniac wg servisówki to niby co 1000 ale nalezy co jakis sprawdzac stan oleju bo Dr poprzez to że zastoswanym w nich chłodziwem jest olej maja tendencje do jego spalania a raczej odparowywania, takze po ostrym katowaniu w błocie nie zdziw sie jak ci ubedzie co nieco oleju

 

Chyba o jedno 0 za mało dałeś, co 1000 to sie zmienia w YZ400F itp wyczynach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...