Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,

wrocław też jush na miejscu, na całej trasie zero panów w białych czapkach z suszarkami w łapkach. Impra zajefajna (ciekawe czy dalej trole będą burka na spacer wyprowadzać hehehe szczególnie wczesno poranny hehehe). Domki super tylko cholernie twarda podłoga na trzeźwo chyba nie da rady na niej kimać. Dzieki @LL, zakładam, iż impreza wchodzi już w coroczny kalendarz (mi było dane być 1 raz i mam nadzieje, że jak będzie za rok to się zjawię). Jak już wrzucicie foty podajcie linka żeby pośmiać się jesio raz.

pozdrowionka

 

Jerry

 

============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Radio Maryja!! Twisted Evil

 

 

hehehe :P i pieczonego kurczaka !!

 

:twisted: no i jeszcze deszcz igieł sosnowych :P :twisted: hahaha

 

:D ;) ;) ;) :P :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO PIEKŁA :!: :!: :!: :twisted:

 

Fajnie było Was wszystkich znowu zobaczyć :D

 

Impreza zarąbista ;) Szacun dla organizatorów.

 

ciekawe czy dalej trole będą burka na spacer wyprowadzać hehehe szczególnie wczesno poranny hehehe

 

Trole przy tych pałach wymiękają :-D Ja dziękuje za taki poranny spacer, budze sie rano i zastanawiam czemu mnie plecy bolą :-D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuję wszystkim za świetną imprezę, wyborowe towarzystwo i mnóstwo, mnóstwo atrakcji :twisted:

M.in. taniec w mgle proszkowej z gaśnicy, kolebanie na łódce koło mola ... Było wypaśnie :D

 

Powiem jedno... od dziś mój motocykl nie pije, bo zachowuje się nadwyraz dziwnie ;) (kiwa się na wszystkie strony, jest trudnijeszy w prowadzeniu i w ogóle jakiś taki niestabilny... 8) ).

 

Zdjęcia wrzuciłam już na ftp-a, więc SSAĆ PAŁY: http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20051008/2.../20051008as.zip

 

Mam też krótki filmik, ale dołączę go jak zmontuję go w całość 8)

 

ps. No i żeby tradycji stało się zadość to: DO PIEKŁA!!!!

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wszystkim sie podobalo i dojechali w jednym zjebanym kawalku8O :D

domki mamy dwa juz jakby co za rok zaklepane....CHCA NAS SPOWROTEM :!: :?: ;) 8O :twisted:

 

 

moze Astarte wsadzisz fotki od wszystkich na tego ftp?

 

Do Nastepnego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

ale to jesio nic. Astarte tak zapierdaczała na A4 sprzętę, że całe tygodniowe jedzonko pogubiła. :twisted: :twisted: Wrażenie niesamowite jedziesz i nagle widzisz jak z GS bułeczki wyskakują i atakują tych co chcą wyprzedzać :D:D

Mam nadzieję, że miałąś co na obiad dziś połknąć hehehe

pzdr

 

jerry

 

==========

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha zboki zboki powalone!! :D:D:D

 

czytac! ja pierdziele nie wierzylam tym laskom, ze naprawde gosciu wskoczyl ot sobie do zalewu ale jak przyjechała straz pozarna to jednak sie wystraszylam i co umar chop!

 

Niedziela, 09.10.20057404RybnikOFIARA UTONIĘCIA. Policjanci z KMP w Rybniku wyjaśniają okoliczności śmierci 40-letniego rybniczanina, którego zwłoki wyłowiono dzisiaj ok. 12.50 z tamtejszego zalewu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w trakcie nocnego spotkania towarzyskiego, na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych, mężczyzna skoczył do wody i już nie wypłynął. Informację o tym wydarzeniu przekazano około północy do miejscowej komendy. Pomimo podjętych natychmiast poszukiwań, w nocy nie udało się odnaleźć ciała mężczyzny. Zwłoki zostały wyłowione dzisiaj przez płetwonurków ze straży pożarnej

 

http://www.policja.katowice.pl/aktualnosci1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj działo się, działo :-D :-D :-D :D

 

Tekst nie do przebicia, "Burek na spacer, siusiu i możesz spać" ;)

 

Co prawda padłem trochę wcześnie, ale byłem wydymany przez robotę, chociaż Broda też coś usiłował ;) , ale szczęściem byłem dobrze opatulony śpiworem. Z tego co wiem Krasnal nie miał tyle szczęścia, bo nad ranem szukał okularów co mu musiały smaść, pewnie jak mu Broda zap...... 8O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfi a jak staliśmy na poboczu bo się krasnalowi linka gazu zerwała toś się nawet nie zatrzymał coby pomóc (nie ładnie) - musiałeś być jeszcze nieźle nawiany :twisted:

 

Nasza ekipa się dowlec do tego Wrocka nie mogła ale jakoś się udało.

Jest 07:11 jestem od 5 dni "niewyspany" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...