Skocz do zawartości

rybnik jesienią


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemianowice

cheeeesu dopiero trzeżwieję dzięki zjeby za zajefajną imprę

aha burek "na spacer idź się wysikaj i wróć" :-D :-D :-D

a te zloto to są nie po to żeby się spotkać tylko spacyfikować Mk Szity :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: rybol ruleessss oby do wiosny

sztosowe pzdr dla wszystkich BRODA :) ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie...

możecie jeszcze pooglądać swoje oblicza na filmiku :twisted: :

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20051008/rybnik.wmv (18 MB)

 

Ps. a co z innymi co fotki strzelali?? Jak na razie mam zdjęcia: swoje :) , krasnala i bahamy jednynie. Sprężać się :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie :!:  

Użytkownik Bahama pilnie proszony o zgłoszenie się do do tablicy :!:

Gdzie jest  filmik z naprawiania krasnala linki :?:

 

Baham kuje na cos tam, ale dostep (pełny!) do jego materiałów legalnie nabyłem ja :)

 

Film o lince moge zapodac, ale może dodam do niego jeszcze jeden, nakręcowny kilka mint później ?! :twisted: Co wy na to, towarzyszu PGR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czekamy z niecierpliwością

No to prosze bardzo - film jest w zalczniku na mailu [email protected], haslo zimer ;) Z dedykacją dla głównego bohatera, towarzysza PGR'a :twisted: Ino prosze mi tam nic nie kasowac, co najwyzej dodać coś od siebie :P

 

Szkoda tylko że nikt nie nagrał jak zawracałam na tej drodze  :-D  :P  To by była jazda...

A słyszałas o akcji "Ścigacz 2005"? Bielska policei pewnie by sie ucieszyła na ten film :twisted: Baham nawalił, nie nakręcił :D

A jazde to chyba wieksza mieliśmy my, widzowie :P :-D

 

pozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...