Skocz do zawartości

Bardzo obcisła koszulka sportowa (przypasawana do ciała)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 8)

Pytal juz na innych forach - ale niestety cisza...

 

Zamiast tlumaczyc podam po prostu linka:

http://www.militarymorons.com/gear/clothes....4.html#zensah2

 

Chodzi mi o koszulke tego typu, obcisla, oddychajaca i najlepiej gdyby miala obcisly kolnierz do polowy gdyki - tak jak te kolarskie.

zensah1.jpg

 

Moze to byc i koszulka kolarska, gimnatsyczna, bielizna termiczna, mikroklimatyczna czy cokolwiek - przerobie ja troszeczke, byle byla CALA CZARNA...

 

Prosze o pomoc ..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k*rw* u nas na ludzi, którzy w takich chodzą - mówi się pedałki - przecież to niewygodne a jak jest z poliesteru to jebi* Ci spod pach jak z dupy po sraniu :-x :twisted: :lol: :lol: :) :) ;) :P

 

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o k*rw* u nas na ludzi, którzy w takich chodzą - mówi się pedałki - przecież to niewygodne a jak jest z poliesteru to jebi* Ci spod pach jak z dupy po sraniu  :-x  :twisted:  :lol:  :lol:  :)  :)  ;)  :P

Eh... z polistru takich rzeczy sie nie tyka.

 

Em... duzo zolnierzy GROMu w tym chodzi. Mi to jest potrzebne do "akrobatyki militarnej". Mam dosyc pie****** munduru ktory trze o sciany podczas zakradania sie...

 

Czy ktos cos wie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup se zwykłą bawelnianą tylko zamiast XL-ki ku sobie S-kę :)

Mam taką kolarską profi zanabytą u znajomej - szyła takie kiedyś ale kolorowa na maxa jest od logotypów sponsorów....byłem w niej na spływie kajakowym i wygłupialiśmy sie z kumplem co nie miara....ale laski kwiczały :) hehe tylko do dziś nie wiem czy z podziwu czy ze śmiechu? :roll: :-D eeehhh sie rozmarzyłem...to były czasy....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Ale tu nie chodzi o kwestie mycia, bo nawet jak się myjesz 5 razy dziennie mydłem które ma odpowiednie pH i nawalasz 3 warstwy SZTYWTU + 2 warstwy KULKI pod pachy, a poliester nie przepuści powietrza, to wtedy pory, które sa w skórze w naturalny sposób otwierają się i nie ma szansy, aby pot (czyli mocz z wodą :) ) nie wydostał się na zewnątrz......a wtedy smród jak jasny chu* :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUCZEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajżyj do najbliższego sklepu rowerowego powinno się coś takiego znaleźć

Najgorsze jest to, ze NIGDZIE nie maja calej czarnej-matowej. Jak juz znajde szaro-czarna to zawsze z jakiegos lipnego materialu, ktory polyskuje przy szczatkowym oswietleniu, nawet przy lampie z noktowizora :) ...

 

Kup se zwykłą bawelnianą tylko zamiast XL-ki ku sobie S-kę  

Taki stroj ma za zadanie przelagac idealnie do ciala - nie uciskac :)

 

......a wtedy smród jak jasny chu*  

Barsuk ma racje ;-)

 

 

PS: CENA do ok. 150zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea_PL może cuś  takiego tylko 45 zeta

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63534390

do wyboru długi krótki rękaw tyle że bez golfa

Jako, ze brak golfa jeszcze przeboleje... to nie te pedalskie szwy i przeswitujacy material :). Ale wielkie dzieki za pomoc :). Co prawda cena jest atrakcycjna... chyba awaryjnie mam mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...