Skocz do zawartości

kupno Aprilki...


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. zdaje sie ze niedlugo bede posiadaczem aprilii rs 50. bardzo prosilbym posiadaczy tego motocykla(a w zasadzie motoroweru) o wypowiedzenie sie na co powinienem zwrocic szczegolna uwage przy zakupie? rok 1994, 11KM i Vmax pisze ze 110kahaema... z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal,ważne żeby sie wkręcala na max obroty.Jak możesz to zdejmij te boczne owiewki żeby zobaczyć czy niema 30 kilo szpachli na owiewkach po glebie.Rame obowiązkowo sprawdź z każdej strony.110?z 50'tki?nie raczej...100 to bardziej realne.Chyba że zębatki na vmax a przyśpiecha jak autobusy miejskie :lol: Rok 94 czyli trapezowa lampa,bo widzialem na allegro wczoraj RS'ke z 99 roku ze starą,trapezową lampą :-) Niezły wałek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wałek

walek to mi odwalil ten koles bo zadzwonilem do niego a on powiedzial ze apka juz sprzedana pare dni temu. szkoda tylko ze nie usunal ogloszenia...

ale i tak dzieki za info- teraz polukam za tzr, nsr, rs- wszystko w granicach 4-5 tys. oby tylko za duzo nie trzeba bylo dokladac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mbx nie wystarczy

no jednak nie... :evil: moze gdyby byl odblokowany to tez inaczej by bylo... poza tym tacie co mi ostatnio powiedzial nigdy ta honda sie nie podobala i powiedzial ze jest mi w stanie dolozyc "pare groszy" do kupna czegos lepszego... sam w szoku bylem bo zawsze na wszystko sam zbieralem.

 

 

Ale to wiesz co kupujesz' date='czy nie? [/quote']

 

tamta aprilka jednak nie wypalila i jak wszystko dobrze pojdzie to jade w sobote po Honde NSR. z japoniami mialem jako- takie doswiadczenia i wiem na co zwrocic uwage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nsr-ki ze starszych roczników sobie odpusc bo sa bardzo słabe, wolne :? i brzydkie :-D

co do aprilki to ja miałem af- 1 futura z 91 roku (prawie identyczna ze starszymi rs a silniki chyba identyko) i bujała sie do 105 km/h zamykając obrotomierz na ostatnim biegu :twisted: :twisted: tylko że silniczek miał dosyc mały przebieg. ja natłukłem troooche kaemów i już nie zamykał obrotomierza na ostatnim biegu :) (tłok miał mniejszą kompresje)

co do ogledzin rs-ki to własnie na to zwróc uwage, chyba nie ma jakis słabych punktów w porownaniu do innych marek.

aha, najlepiej szukaj modelu z wiekszą iloscią biegów bo moja miała 3 i to było troche męczace

 

ps. czemu nie odblokujesz mbx-a?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czemu nie odblokujesz mbx-a?

do odblokowania mbxa potrzebny bylby mi jedynie wiekszy gaznik. i mialem zamiar to zrobic, ale kiedy tata wyskoczyl z propozycja nowego moto... to wiesz co dalej:)

jedyne nsrki jakie biore pod uwage to tylko i wylacznie w pelni odblokowane, o wygladzie raczej tych nieco bardziej "rasowych" scigaczy. starych nie biore pod uwage bo to to samo co mam i teraz. tyle ze maja chlodnice. (znalazlem z 2000 roku za 4,5tys, przebied 30.000) bez przedniej szyby i paru pierdolek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu dosyc duży przebeg jak na 50-ke . taki silniczek bedzie juz wymagał na bank wymiany tłoka i pewnie łożyska to pare zł może kosztowac (no chyba że juz to było zrobione)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bys poczekal do 16ki i kupil 125 ?????

A prawko? 800 zeta :? Jak kupujesz motocykl to w calośći,a nie beż jakiś ''pierdólek'',no chyba że w dzieciństwie nie nabawileś sie klockami lego.A to tego niema,tamtego i już troche kasy to będzie kosztować.Bo części do plastikowych 50'tek jest malo,a co z tym idzie-wyższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz motocykl to w calośći,a nie beż jakiś ''pierdólek'',no chyba że w dzieciństwie nie nabawileś sie klockami lego.
zgadzam sie z toba, ale jak juz mowilem- pojade i zobacze.
Bo części do plastikowych 50'tek jest malo,a co z tym idzie-wyższa cena.

chyba oboje o tym wiemy... i znamy ten bol:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bys poczekal do 16ki i kupil 125 ?????

A prawko? 800 zeta :? Jak kupujesz motocykl to w calośći' date='a nie beż jakiś ''pierdólek'',no chyba że w dzieciństwie nie nabawileś sie klockami lego.A to tego niema,tamtego i już troche kasy to będzie kosztować.Bo części do plastikowych 50'tek jest malo,a co z tym idzie-wyższa cena.[/quote']

 

w jednym miejscu 8 stow a w drugim 4

 

magneto ma 15 lat wiec do 18ki i tak na 50kach nie wytrzyma, wiec lepiej zrobic teraz niz w wieku 17 lat (ja sie przymierzam :) jutro jade obejrzec nsr). 125 to naprawde inna bajka i wedlug mnie warto sie w to "bawic"

Wolalbym 125 z 1990 niz kilka lat mlodsza 50ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bys poczekal do 16ki i kupil 125 ?????

A prawko? 800 zeta :? Jak kupujesz motocykl to w calośći' date='a nie beż jakiś ''pierdólek'',no chyba że w dzieciństwie nie nabawileś sie klockami lego.A to tego niema,tamtego i już troche kasy to będzie kosztować.Bo części do plastikowych 50'tek jest malo,a co z tym idzie-wyższa cena.[/quote']

 

:?: :?: ... :lol: u mnie kurs 150zł, zaśw. lekarskie 50zł + egzaminy... trzeba by nie zdać 6 razy żeby wyszło 800 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...