Skocz do zawartości

Jaka 600?? GSX-R, ZX 636, R6 czy CBR doradzcie...


Gość minek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam zamiar kupić na następny sezon motocykl. Wiem ze ma to być na pewno sport i na pewno 600 ale nie wiem jaki i dlatego chciełem sie poradzić forumowiczów co mam kupić GSX-R, ZX 636, R6 czy CBR i czy ma być z salonu czy lekko uzywany..napiszcie opinie na temat tych motocylki.Dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel właśnie sprzedał 636 i musze ci powiedzieć że to była prawdziwa PETARDA!!! W tym motocyklu brakowało tylko większego momentu obrotowego-ale wkońcu to 600-ka więc o większym momencie możemy pomażyc;)Jeżeli bym wybierać miał to chyba 636 2004 rok 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR bo chyba z tych co wymieniles jest 'nasjpokojniejsza'

 

wawrzyn 15 hehe czy najspokojniejsza to nie wiem' date='kłociłbym sie,fakt nie jest superagresywna ale do najspokojniejszych nie nalezy,zwróc uwage także ze kolega bierze pod uwage nówke

GSX-R' date=' ZX 636, R6 czy CBR i czy ma być z salonu czy lekko uzywany[/quote']

 

a nowe motocykle tej klasy nie róznia sie zbytnio moca,no moze nieznacznie,wiec wybor nie powinien byc kierowany tym ktora maszyna ma moc wieksza-a która mniejsza o te 5 koni-co oznaczałoby ze jest bardziej odpowiednia-nie to jest najwazniejsze..ja cbr bede polecal ale nie dlatego ze jest najspokojniejsza,choc przyznam ze jesli mialbym brac nówke miałbym dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam R6 - to ju zmój drugi sezon n aR6 i w porównaniu z innymi 600 moim zdaniem jest najlepsza- cbr 600 jak dl afacet azdecydowani ez amała - no chyba ze jestes kurduplem :evil: to raczej sprzet dla lasek - w sumi eR6 tez jest dosyc filigranowa ale nie az tak jak cbr , gsxr - za ciezki jak n a600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam R6 - to ju zmój drugi sezon n aR6 i w porównaniu z innymi 600 moim zdaniem jest najlepsza- cbr 600 jak dl afacet azdecydowani ez amała - no chyba ze jestes kurduplem :evil: to raczej sprzet dla lasek - w sumi eR6 tez jest dosyc filigranowa ale nie az tak jak cbr ' date=' gsxr - za ciezki jak n a600[/quote'] wiesz co gdybym nie wiedział ze naprawde latasz dużo na moto to bym powiedział ze nie masz pojecia co mowisz... R6 to chyba najmniejsza 600 z lat 2000-2003 (ma o 1cm mniejszy rozstaw osi :) )pozatym na oko widać ze R6 to taka zabawka wielkosci ZXRa 400 a mocy R1..

BTW ja polecam kawe ZX636R z 2005.. w przyszłym roku bedzie dosc tania i pamietaj o tym że w tym sezonie kawasaki dawało gwarancje na 3 lata wiec za rok bedzie jeszcze 2 lat gwarancji :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cbr 600f4i 2002 i jest swietna moze to umiejetnosc jazdy ale trzech kumpli na roznych r6-tkach nie dorownuje mi w zakretach a na kole pieknie chodzi no i silnik pracuje rewelacja plynnie a takze biegi ciszej wchodza niz w r6 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem. Może Ci opowiem o mojej histroi. jezdze od urodzenia na rowerach :-) Motory to moje zycie miałem kilka romettów skatowałem kilka jaw. I powiem Ci jedno 600 to nie jakaś tam jawa czy m-z to poważny motor, ktory rozwija wielkie prędkości. Trzeba wielu przejechanych kilometrow spokojnej jazdy by go dobrze wyczuć. Ja bym Ci proponował na dobry początek junaka. Motor piekielny, rwie na gume z 3 z gazu. Na internacie wyczytałem że można z niego niezły sprzęcik do stantu zrobić, i właśnie to ci proponuje minek!!!!!!!600 z salonu to nie dobry pomysł bedziesz katował i skatujesz. Moj kolega mz 150 na gume chciał podnieśc z miejsca i mu coś pękło, ale do tego wszystko po 5 więc sie nie przejmuje,a japoniec to droga zabawka. Zrobisz jak bedziesz chciał !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...