Skocz do zawartości

KONIN- Motocyklowe Spotkanie z Ryśkiem i grupą Dżem w filmie


Jarek Bąk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ameryka miała Jima Morrisona. My mieliśmy Ryśka Riedla.

Doczekaliśmy się też filmu o nim. "Skazany na bluesa" to biografia wokalisty grupy Dżem.

 

Pamiętamy takie przeboje jak: „Czerwony jak cegła”, "Whisky", "Paw" „Wehikuł czasu” czy „ Harley mój”. Słuchamy tych piosenek-sągów na zlotach, koncertach czy w domowym zaciszu.

 

Posłuchajmy więc ich razem.

 

Zobaczmy jak wyglądało życie Ryśka, jak zmagał się z cenzurą, życiem codziennym i narkotykami.

Zobaczmy jaki wydźwięk pozostawią słowa jego utworów w zderzeniu z obrazem życia Ryśka Riedla.

 

A ponieważ jak nikt, śpiewał o jednym motocyklu, ale dla wszystkich motocyklistów zapraszamy

na Motocyklowe Spotkanie z Ryśkiem i grupą Dżem w filmie „ Skazany na Bluesa”.

 

Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę 11 września w GDK OSKARD o godzinie 17.00.

 

A przed i po projekcji przewidziana parada motocyklowa ulicami Konina.

Uwaga trasa parady może sie zmienić., ale to już nie najważniejsze, bo będą prowadzący.

 

Zbiórka do 16.00 przed Amfiteatrem,

O 16.00 start na paradę ulicami Wyszyńskiego, 11 listopada, Kolejowa, Przemysłowa, 1 Maja do Oskardu. O 16.30 do 17.00 parkowanie przed Kinem. 17.00 projekcja filmu.

Po filmie około 18.50 – 19.00 druga część parady ulicami: Aleje 1 maja , Wiadukt Briański, Chopina, Przemysłowa, Rondo, Wyszyńskiego do Amfiteatru. Koniec imprezy i jazda do domu......?

 

Poznajmy i pokażmy moc naszych STALOWYCH RUMAKÓW mieszkańcom Konina.

 

A teraz trochę o kosztach :

- bilet do kina: 11zł dla motocyklisty i dla pasażera( normalny w kasie 13 zł ) - to Nowe ustalenie z Kinem.

dystrybucję biletów prowadzi - Jarek ( Yamaha Wild Star 1600) – tel. 507 042 769

- 2 zł na ochronę motocykli ,

- paliwo we własnym zakresie J

 

Zapraszam Wszystkich - Będzie fajnie, a jak wiecie muzyka jest ŚWIETNA[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senio Turek coś ściemnia, a w Kole to Ty jesteś głównym łącznikiem...

Skoro już wiesz to jedyne co zrobimy to musimy w sobotę trochę zorganizować ludzi na niedzielę i będzie ok. Ja pracuję na razie nad Turkiem...

 

 

P.S. Jarek Bąk dzięki za bileciki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wiesz to jedyne co zrobimy to musimy w sobotę trochę zorganizować ludzi na niedzielę i będzie ok.

 

Jarek dzisiaj odwiedził miasto bez kantów to obgadalismy co nieco. Ilu jest chętnych wstępnie wiem. W sobotę na zlocie to dotrzemy do końca. Turek coś głuchy bo nawet telefonów nie odbierają :evil:. Masz nad czym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dzisiaj posłałem wieści do Słupcy, ale chłopaki jadą na Bahusa. Ale może może 8) 8) .Zobaczymy.

 

[ Dopisane: 12-09-2005, 02:07 ]

:evil: Dziękuje wszystkim, którzy przybyli. Nie liczyłem motocykli, ale było nas nawet sporo. Dzieki wszystkim z Kalisza, Koła, Goliny, Słupcy, Kazimierza Biskupiego i KONINA, no i wszystkim pozostałym nawet nie wiem z kąd. Parada po mieście świetna. Natomiast jeśli chodzi o wrażenia z filmu " Skazany na blusa". To powiem wam jedno, po zabawnych sytuacjach na początku filmu ( MIlicja, ORMO itp , nasi tu byli :twisted: ) przenieśienie w świat narkotykowego głodu i uzależnienia.No i wszechobecna muzyka. Oczywiście są i przebłyski "normalnego" życia Ryśka, PIERWSZEGO WOKALISTY grupy Dżem. Film odcisnął na oglądających mocne wrażenie. Siedzieliśmy w spokoju , aż do konca napisów. i wyszliśmy w spokoju. Pełni przemyśleń i rozważań. A w uszach brzmiały nam słowa o samotności i wolności. Nawet druga część parady po filmie, odbyła się w spokoju i rozwadze. Wszystkim jeszcze raz wielkie dzięki. Obejrzałem ten film w towarzystwie przyjaciół i kolegów i Braci z którymi , należało ten film obejrzeć. Polecam wszystkim. I PAMIĘTAJCIE KONIN TEZ JEST MOTOCYKLOWY. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...