Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi zdjęć narobiliście jak leżałem... w ramach wyjaśnienia uwielbiam patrzeć na gwiazdy:)

Ostatni raz leżałem tak 27 lutego na środku zamarzniętego jeziora w Górznie podczas jednego z morsowych grillów.

Ja na tor nie jadę! A do Wolsztyna nikt z Was nie jedzie?

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi zdjęć narobiliście jak leżałem... w ramach wyjaśnienia uwielbiam patrzeć na gwiazdy:)

Ostatni raz leżałem tak 27 lutego na środku zamarzniętego jeziora w Górznie podczas jednego z morsowych grillów.

Ja na tor nie jadę! A do Wolsztyna nikt z Was nie jedzie?

NO bomba:D

Z Tym torem tyle że mój sprzęt jest wtrakcie :)

Dziś go widziałem i aż mi wzdrygną jak zobaczyłem jej nowe żyuły :D

 

ja,ja,ja :crossy:

Przeciez Ty dzis bedziesz jeszcze pijany po piciu xD

 

Co do zdjęć chciałem zrobić głupią mine i znowu wyszedłem jak bym był niewiadomo jak najebany xD

Dla potomnych będzie i wcale wujek JOEY tam nie pił..DUZO :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto kilka zdjęć z wczorajszego wypadu na tor do Starego Kisielina moim zdaniem wyjazd baaardzo udany można się wyszaleć a co najważniejsze bezpiecznie (nie licząc ewentualnych ślizgów po wyjściu z zakrętu)

 

następnym razem fajnie było by zebrać jakąś większą ekipę i wybrać się razem zabawa EXTRA :D

 

https://picasaweb.google.com/k.kielaszewski/TorStaryKisielin20110501?authkey=Gv1sRgCOrnq63YmKGHjAE&feat=directlink

 

ps. Asmo dzięki za dobrą zabawę! no i oczywiście dziękuje mojemu kochanemu fotografowi który z wielkim poświęceniem narażał się na krzywą opaleniznę :D

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

dokładnie tak jak Marecki pisał wcześniej. Zapisy zaczynają się od godz. 11:00. O 12:00 zaczyna się rajd, czyli uczestnicy wyruszają. Myślę, że trasa będzie trwała coś około 2 godzin, tak jak rok temu. Wszystkich chętnych jeszcze raz serdecznie zapraszam i do zobaczenia.

 

Pozdrawiam,

Beti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widzę, że kolega ślizgnął się na Fazerze Mareckiego_

No tak to jest jak się przegina :banghead:

Tor polecam, prawie cały czas się w winklu jakimś jedzie :icon_biggrin:

Mimo niemiłej niespodzianki na koniec Ja tam jeszcze pojadę bo wrażenia są świetne :icon_biggrin: Tylko następnym razem postaram się opanować :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 9:30 dzwonię do mojej pasażerki i podejmujemy ostateczną decyzję czy jedziemy czy nie! Zależeć to będzie od warunków atmosferycznych. Jeżeli decyzja będzie pozytywna to o 10:30 ruszamy na Bojanowo:)

Miejsce zbiórki: oczywiście McD

 

PS. z w/w pasażerką moja prędkość spadła do 80-99km/h i ani grama więcej ;/

PS2. Mania jest dziś coś w tym Motorze? temat coś ucichł z powodu braku chętnych...

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie - stawiać się!!! wiem, że dziś się dobrze bawicie w motoclubie, lecz jutro widzę Was w Bojanowie na rynku o 11.00 :buttrock:

Kurde ale na tym torze jest dobrze !!! kiedy jedziemy ?? - Ja chcę!!!! :crossy: :crossy: :crossy:

Szedar - składaj Faziego i polatamy razem - pamiętaj, że zdarza się najlepszym !!!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nici z Bojanowa. Pogoda wbiła gwoźdź do trumny

Jak to wygląda w Bojanowie ? Odbędzie się czy może przesunięcie terminu będzie ?

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...