Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

najpierw proszę o potwierdzenie,dalsze instrukcje dam w czwartek.Pasuje??

 

Mi pasuje najbardziej piątek !

czuje naprawdę solidny gnojnik!!!

Kto mnie przenocuje? xD

Niechcć spać znowu na schodach xD

 

]Marecki_ myślisz, że to ten koleś, którego mieliśmy okazje poznać w czwartek u Mamutów?
Potwierdzam to ta sama osoba - Piotr Stożek z Lasocic [*]

 

Tak właśnie myślałem... Jeździł z nami podczas mamutowej czwartkowej wyprawy... Tragedia...

 

Kur*a... razem wspólnie zapierdal*liśmy w czwartek na winklach - właśnie na Boszkowo...

Zna ktoś szczegóły, jak do tego doszło?

 

Piotrek czuwaj nad nami i śmigaj po niebiańskich autostradach... [*] [*] [*]

 

We wtorek 03-05-2011 odbędzie się w Bojanowie coroczny RAJD. Zapisy są o 11.00 a start przewidziany jest na godz 12.00. Ktoś się pisze? Byłem już dwa razy na tym rajdzie (bo jak tu nie być, gdy ma się go prawie pod domem) i powiem Wam, że jest bardzo sympatycznie. Jeżeli ktoś lubi tego typu imprezy to polecam :buttrock:

 

Przyjebał w słup betonowy , barierkę klatką piersiową.

Kiedy wsadzali go do karetki, bo przyjechała z boszkowa to wsadzając go jeszcze krzyczał tam też skonał.

Może R by go uratowała jeszcze, gdyż karetka nie była wyposażona w odpowiedni sprzęt medyczny

 

Motocykl był wbity w ziemie 30-40 metrów od drogi w pole ...nie było śladów motocykla ktory się toczy po ziemi ..wniosek musiał wystrzelić jak z wyrzutni gdzie szybujący motocykl wbił się w ziemie i tak już został... ślady motocykla zaczynały się na jezdni już dużo wcześniej, wiedział najwidoczniej że nie zdoła się zmieścić w zakręt...musiał ostro zapie**alać tam

 

Mnie jakoś takie rajdy nie bawią...

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Marecki_ myślisz, że to ten koleś, którego mieliśmy okazje poznać w czwartek u Mamutów?
Potwierdzam to ta sama osoba - Piotr Stożek z Lasocic [*]

 

Tak właśnie myślałem... Jeździł z nami podczas mamutowej czwartkowej wyprawy... Tragedia...

 

Kur*a... razem wspólnie zapierdal*liśmy w czwartek na winklach - właśnie na Boszkowo...

Zna ktoś szczegóły, jak do tego doszło?

 

Piotrek czuwaj nad nami i śmigaj po niebiańskich autostradach... [*] [*] [*]

 

We wtorek 03-05-2011 odbędzie się w Bojanowie coroczny RAJD. Zapisy są o 11.00 a start przewidziany jest na godz 12.00. Ktoś się pisze? Byłem już dwa razy na tym rajdzie (bo jak tu nie być, gdy ma się go prawie pod domem) i powiem Wam, że jest bardzo sympatycznie. Jeżeli ktoś lubi tego typu imprezy to polecam :buttrock:

Marecki możesz tak po krótce powiedzieć o co chodzi w tym rajdzie.

 

ps. Szkoda chłopak to daje trochę do myślenia ale...

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd jest darmowy. Po zapisaniu dostaje się numer startowy, który naklejasz gdzieś na moto, oraz kartki z zadaniami, np. "jedź drogą krajową nr 5 w kierunku Rawicza i w Golinie skręć w lewo, za 100m znajduje się pomnik - Jakie są na nim daty?" - pytanie oczywiście wymyśliłem :tongue: Lecz mniej więcej tak to wygląda. Po drodze są też zadania - np. strzelanie z wiatrówki, rzucanie piłeczką do tenisa w butelki czy też spacer z jajkiem na łyżeczce po określonej trasie :) Fajna rozrywka w gronie motocyklistów :lalag: Polecam - ja będę brał w niej udział :) A na koniec można siąść sobie w miejscowej knajpie "drewutni", która znajduje się przy amfiteatrze i wypić sobie "soczek" :flesje: Można fajnie spędzić czas i do tego pogadać :crossy: :buttrock: :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Widze ze ekipa leszczyńska ostro jeździ, chętnie podłączę do was w miarę wolnego czasu... :icon_razz:

A zdjęć z Rydzyńskiego ślubu po dzień dzisiejszy nie dostałem:P

 

Przyjedz pokazać się nowym nabytkiem :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdjęć z Rydzyńskiego ślubu po dzień dzisiejszy nie dostałem:P

 

Przyjedz pokazać się nowym nabytkiem :D

 

 

 

Joey sam nie wiem gdzie są te foty, ale mam w pamięci :icon_mrgreen:

 

Przestań MZ ETZ 251 tez mi nabytek :bigrazz:

Edytowane przez ilek

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowicjuszem na tym forum.

Miałem okazje raz z wami jechać do Lginia.

Macie może już jakieś plany na 1maja??

Siemka!

 

Pijemy? xD

 

No ok Działo jest a Nasza gwiazda wymyśliła już sobie ksywe? ;]

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! Siemano ludziska, też fot machnęło się parę w Biskupinie, jak wkleję na jakiego picasa, to podlinkuję :icon_biggrin:

A poza, to dzięks wszystkim! Frajda była i na kolejną chętnie się spikniemy, długoweekendowo gdyby co, to bardzo, bo chyba z planowanego najazdu na dojczland nici...

 

pozdr!

 

PS i jako świeżyna na tym Forum grabki wszystkim :buttrock:

Edytowane przez Pancia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej! Siemano ludziska, też fot machnęło się parę w Biskupinie, jak wkleję na jakiego picasa, to podlinkuję :icon_biggrin:

 

A poza, to dzięks wszystkim! Frajda była i na kolejną chętnie się spikniemy, długoweekendowo gdyby co, to bardzo, bo chyba z planowanego najazdu na dojczland nici...pozdr!

 

 

witamy, witamy :notworthy:

 

:crossy: wyjazd - pierwsza klasa :D, więc foty - dawaj, dawaj - koniecznie :D :D

 

Strasznie zaciekawiły mnie Twoje opowieści o Oświęcimiu, także gdyby ktoś... kiedyś... leciał - bardzo chętnie się dokoptuje "na plecaka" <narazie...>

 

Póki co w majowy, a dokładniej 2.05 planujemy małą bibkę :flesje: :flesje: w motoclubie o 20 - WLECICIE?? ;)

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...