Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja proponuję w poniedziałek np koło 11 lub 12 i jakaś rekreacyjna trasa do poznania np chyba ze chcecie się wybrać do Biskupina tak ja proponował wcześniej Barthazz i wtedy moglibyśmy się wcześniej wybrać.

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee ja niestety nie będę mógł się wybrać z wami bo w sobotę motorem jadę na święta do Niemiec dokładnie Monachium a wracam we wtorek :( Miłego wypadu wam życzę i wszystkiego najlepszego na święta :] pozdrawiam i do następnego razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-= Informacja =- osoby co maja klosze w motorkach plastykowe..na soczewkach...wykonuje montaz xenona oraz odnowa lakieru i pozbycie sie rys i hologramow... oto praca..

 

https://picasaweb.google.com/ctkaziu/MotoOdnowa#

 

https://picasaweb.google.com/ctkaziu/XenonYamahaTDM#

 

i film

 

 

polecam :) jak cos mozecie na mnie liczyc..i niebawem bedzie mozliwosc malowania plastikow:)

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu czujnik deszczu kiedy montujesz? Ty i te Twoje wynalazki :)

 

Jak chodzi o II Dzień Świąt to możemy dla odmiany zbiórkę zrobić w Osiecznej o 12:00 bo akurat o tej godzinie mamy kąpielkę śmingus-dyngusową, po której moglibyśmy lecieć dalej...

Jeżeli, tak jak napisał carroll, będą chętni na Biskupin to możemy wcześniej wyjechać nie zawracając sobie głowy Osieczną.

 

Marecki_ jak chodzi o sprzęt to trochę nie pasujemy do towarzystwa Mamutowego, ale tak jak napisałeś było całkiem sympatycznie. Weronika pytała ile w naszej grupie jest dziewczyn i jakie mają motocykle. Nie zdziwię się jak zmieni moto na Fazera - do twarzy jej było :)

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka weronika?

 

Kazmirz byś nie przekombinował jak z carlibra ;]

btw ile daleś za xenona?

 

Mowie odrazu ja do Biskupina się cebekiem kulac nie będe :P

Chociaż? xD

zresztą w poniedziałek moge być mało sprawny i najprawdopodobniej będe opijać diagnoze mojego szrota ;p

 

Carroll ja ide za tydzien oddac krew idziesz ze mną?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie lubie standardowych popierdulek ktore jezdza po polskich drogach.....przetwornica i xenon to mam w aucie..i sobie wyciagnalem..przetwornica..slim elektroniczna do 80 zl..zarnik zalezy jaki tez do 50 zl.chinski..nie ma co kupowac orginalow..

 

cali bedzie git..tylko musze ja machnac w klar i baze..i bedzie git.

Edytowane przez kazmirz

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie pisze na latanie w poniedzialek :D

W koncu uda sie z wami spotkac na moto, bo w zeszlym sezonie mialem wymuszona przerwe...

 

To moze spotkamy sie o 11 na Maku, pozniej ewentualnie mozna na 12 do Osiecznej i gdzies dalej :)

 

A przy okazji na jutro ktos bylby chetny? Bo moze z Graczem (PaleSatan) zrobimy tez mala traske.

 

@Marecki: to ty dzisiaj mi machales kolo 19 przy Zamenchoffa, stalismy po przeciwnej stronie swiatel na przejsciu dla pieszych? :>

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie, ładna granatowa SV :buttrock:

 

A dziekuje :) VFR tez niczego sobie, mam nadzieje ze niedlugo obejrze z bliska... :icon_mrgreen:

 

@Witas

o której się jutro umawiacie? ja czasu raczej nie mam ale wpadłbym się przywitać i zobaczyć SV

 

Chetnie rowniez zobacze tunczyka, no i poslucham, bo podobno tynk ze scian leci jak przejezdzasz :buttrock:

Jeszcze nie wiem o ktorej sie spotkamym to pewnie spontan bedzie, moze kolo 12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...