Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator za co ban dla kontiego??

Przecież każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii!Oczywiście nie oceniam poziomu merytorycznego tych wypowiedzi, bo ten jak było widać był daleki od przyjętych norm i zasad, ale czy za słowa krytyki, nawet jeśli są na pograniczu faulu emocjonalnego i dobrego smaku winno się zaraz karać banem?! :icon_eek:

 

pragnę nadmienić,że wcale go nie znam...

Edytowane przez kuba wojewodzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator za co ban dla kontiego??

Przecież każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii!Oczywiście nie oceniam poziomu merytorycznego tych wypowiedzi, bo ten jak było widać był daleki od przyjętych norm i zasad, ale czy za słowa krytyki, nawet jeśli są na pograniczu faulu emocjonalnego i dobrego smaku winno się zaraz karać banem?! :icon_eek:

 

pragnę nadmienić,że wcale go nie znam...

 

Widzisz, wyrażanie swoich opinii i krytykowanie, nie polega na obrażaniu innych :mad:

 

Aczkolwiek i tak mam nieodparte wrażenie, że ktoś założył sobie dodatkowe konto i bruździ, gdyż nie potrafi wyrażać wprost tego co myśli i czuje :icon_evil:

 

Woziu, kolega musiał nieźle pociskać i wyprzedzać, że mu się mała górka nazbierała :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie ustalic jakies spotkanie. I wtedy poprosicie ladnie ze chcecie go poznac i zeby przyjechal. Wtedy sie wszystko okaze czy to naprawde on czy ktos sie podklada tak jak mowice. Szkoda ze mnie nie bedzie ;( Chyba ze ciekawosc bedzie mnie zzera i wpadne autem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie do takich ludzi jak Konti. Nasz nowy kolega teraz Beti cisnie xd Ciekawe kto nastepny bedzie w kolejce ;p

 

Bocian Ty lepiej powiedz co mu zrobiłeś z jego siostrą się umówiłeś czy co? bo taki wk...iony że szok :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczailem sie do takich ludzi jak Konti. Nasz nowy kolega teraz Beti cisnie xd Ciekawe kto nastepny bedzie w kolejce ;p

 

Bocian Ty lepiej powiedz co mu zrobiłeś z jego siostrą się umówiłeś czy co? bo taki wk...iony że szok :icon_biggrin:

 

Teraz dales mi do myslenia xd

Nie w ogole kolesia nie znam ani nic z tych rzeczy. Po prostu jakis cwaniak z niego jest i kazdego jedzie ;p Zaczal ode mnie a pozniej byla Beti. Ciekawy jestem co bedzie jak ban zejdzie ;p Faktycznie moze tak byc jak chlopacy powyzej pisza. Ze ktos zalozyl sobie 2 konto bo boi sie samego siebie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka po dłuższym nie byciu.

Widzę że się nieźle bawicie motocykle rozbijacie ;)... Ario gratulacje nowego nabytku tyle zdążyłem wyczytać.

A właśnie tak na marginesie jakby ktoś słyszał o znalezionym aluminiowym kufrze centralnym na trasie Osieczna - Leszno to dajcie znać bo mi taki zaginął ;)

pozdrawiam i do zobaczenia

 

Zadnego kufra nie widzialem po drodze, zapytam jeszcze rodzicielke, ktora co najmniej 2x dziennie tam jezdzi ;)

 

Co do kolesia 'Konti' to nalezalo mu sie, nowe konto i od razu jedzie po ludziach... widac, ze w jednym celu je zalozyl. Dobrze ze sie moderator odezwal ;)

 

@Bocian: dobrze ze sobie R1 na poczatek nie kupiles, ale "tylko" R6, bo to mogla byc jednak barierka zamiast rowu :P

 

@Marecki: to kiedy przesiadka na R1? :D

 

Czy ktos widzial Irka?

 

 

Ps. Irek dawaj film! :P (jezeli ktos jeszcze pamieta ;) )

 

Ps2. A moze ktos sie do wrocka wybiera na otwarcie sezonu w ta sobote? Mozecie sobie zrobic taka traske, z Gostynia nie jest tak daleko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas ja o tym myślałem, chodzi Ci o ten event na słodowej? A Irka kilka miesięcy temu spotkałem w DK w Rawiczu i trochę pogadaliśmy, ale był w takim stanie, że nie pamięta pewnie w ogóle tego... ;] Hehe a z tym filmem to pamiętam utarczka była daaawno temu, wielka, niezrealizowana prośba forumowiczów :P

Edytowane przez barteck_street

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...