Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys jak bedzie okazja to moj jeden ziomek opowie jak mu serce staje i zimny pot go zalewa za kazdym razem jak widzi kiedy do zakretu sie zblizam albo wyprzedzam. Ale tylko wtedy tak sie dzieje kiedy jestem wkręcony i MAX skoncentrowany (NIGDY NIC PONAD MOŻLIWOŚCI). Ludzie ja mam tylko SV-ke to turystyk a nie superbajk (zawiecha i chamulce do kitu) więc nie ma możliwości nawet poszaleć. jedyna zaleta to amor skrętu bo na nierównościach szarpie kierą jak cholera bez tego seryjnego amora nie wyobrazam jazdy po drogach bo już bym dawno rów zaliczył.

 

jak sie patrzy z odległości to się wydaje groźnie byle na kogo sie patrzy ale ten z przodu z wielkim zapasem i bepiecznie manewry robi.

 

Ja kiedy widze przed soba kazdy samochod, który wyprzedza inne pojazdy to często mówie ale wariat a w rzeczywistości koleś na lajcie wyprzedza..

 

dzisiaj widzialem ze koleś z dziewczyną na blachach PWL białym *new* Z1000 na tym zakręcie stali i czegoś w rowie szukali więc podjechałem i się zapytałem co się stało to powiedzieli że tydzień temu ich koleś tam sie wjebał. Wyniosło go po dużym do rowu a to musiało boleć bo rów głęboki przy tym zakręcie..

 

 

 

to jest tan fajny zakręt za jezierzycami w kształcie litery " S " na wjeździe do lasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon Łukasz ;] Ale Ty tez masz

To co w koncu za tydzien masz zajecia czy nie?

 

Beta daj filmik z tego smarowania co mowiłes:)

 

Mania a Ty lecisz z nami za tydzien? Marecki pewnie będzie w siodle wolny ;]

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mania a Ty lecisz z nami za tydzien? Marecki pewnie będzie w siodle wolny ;]

Oj widzę, że kolega odrobinkę zazdrosny się robi, bo się za mnie wypowiada :bigrazz: W najbliższą sobotę nie wiem czy wybiorę się do Poznania... Chyba, że od rana do max 12.00-12.30, bo najpóźniej o 14 muszę być w domu.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrosny nie :)

Poprostu ja bede miał kanape zajęta :)

a ze z Toba juz latała to w koncu niech zostanie jeźdźcem Twego konia :D

 

Spoko najwyzej sie urwiesz wczesniej i polecisz :)

ale co 200km napukasz to napukasz:D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki ty miałeś taką fajną kiere przy kilo fazie pamiętasz jakieś (parametry wymiary)jej, bo na allegro jest tyle tego że na głowe idzie dostać.

Ona była jakaś podobna do tej czy bardziej prosta

http://moto.allegro.pl/kierownica-trw-lucas-suzuki-650-sv-n-1999-2002r-i1496088439.html

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu ale ja mowilem o zakrecie przed Swieciechowa ten 90 stopni. I nie mow mi ze tam sie nie osrales. Jakby nie bylo barierek to ten z przeciwka do rowu by wjechal :) Przez moment sam zwatpiles bo nie wiedziales co zrobic i jeszcze jak trabil xd

 

OOO gitek co to sie stalo ? Z ceny spadasz ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1544862414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki ty miałeś taką fajną kiere przy kilo fazie pamiętasz jakieś (parametry wymiary)jej.

ona była jakaś podobna do tej czy bardziej prosta

http://moto.allegro.pl/kierownica-trw-lucas-suzuki-650-sv-n-1999-2002r-i1496088439.html

Miałem firmy LSL:

52m.jpg 53m.jpg

 

Bocian A to dla Ciebie ;), to jest... był... mój Fazi :banghead: :

54m.jpg

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joey powiedz mi dobrze się jeździ w kominiarce, bo zastanawiam się czy kupić... Nie skrapla się to wszystko co wydychasz i nie jest mokra? Bo w zimniejsze dni doskwiera mi to, że leci z nosa i zimno. Może ktoś jeszcze śmiga w kominiarce?

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...