Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ide spac a wy tu gadajcie o tych swoich fantazjach

kobiete sobie sprawcie jak Marecki choc on tez jakies abstrakcje wymysla xD er łany mu sie widza

Asmo najlepiej w tym momencie wyszedł :P

zabije was wszystkim swoim pedzidłem:P

Przyjdzie na was czas powiedizał Pan Tik Tak

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę przyznać że ruszyło się maksymalnie na forum, od razu widać że się sezon zbliża wielkimi krokami.

 

Marecki jutro dam ci znać czy pojadę bo najprawdopodobniej jakiś dzień mi wypadnie tylko nie wiem jeszcze jaki albo sobota albo niedziela jak w niedziele nie wyjadę, to w sobotę mogę się bryknąć z tobą do tego Konina.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że SVka to jest niedoceniony Motocykl. Na większość Vtwinów, Ltwinów patrzy się z boku.

Jak ktoś mądry napisał:

 

"Że silnik z teoretycznie mała mocą (w porównaniu do innych np. litrowych maszyn) determinuje o niskim potencjale sportowym danej maszyny. W przypadku motocykli dwucylindrowych deficyt mocy maksymalnej jest rekompensowany doskonała charakterystyką środkowego zakresu obrotów. "

 

Dopóki nie miałem to nie zdawałem sobie sprawy ile w tym jest fanu. Ale zawieszenie czy hamulce to inna sprawa.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że SVka to jest niedoceniony Motocykl. Na większość Vtwinów, Ltwinów patrzy się z boku.

Jak ktoś mądry napisał:

 

"Że silnik z teoretycznie mała mocą (w porównaniu do innych np. litrowych maszyn) determinuje o niskim potencjale sportowym danej maszyny. W przypadku motocykli dwucylindrowych deficyt mocy maksymalnej jest rekompensowany doskonała charakterystyką środkowego zakresu obrotów. "

 

Dopóki nie miałem to nie zdawałem sobie sprawy ile w tym jest fanu. Ale zawieszenie czy hamulce to inna sprawa.

 

tak zdecydowanie ja tez uwazam ze SV to niedoceniany motocykl! ta praca silnika mmmm...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem kiedyś w Lublinie oglądać jednego sprzęta to podleciał gościu SV litrem. Jeden wydech miał standard a na drugim miał ściągnięte kolanko. Od tamtego czasu o innym dźwięku nie chciałem słyszeć :buttrock: :notworthy:

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...