Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmmm...to cieplutko, a ja będę chyba już w domku, o ile nie w sobotę...więc...nici z jazdy mimo wszystko :), ale mała zmiana w planach urlopowych i myślę, że w przyszłym tygodniu "Cebul" będzie zarejestrowany :) Już ja wszystkiego przypilnuję:D Bo tatka nie mogę się doprosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie woziu jak byłem u Asma w weekend to Ci podebrałem troche xD

A tak w ogole to wcale Ci się nie wydaje V pochłania kapcie jak ja żelki :D

musisz sie pogodzic że litrowe V nie dość że pali dużo to i kapcie mieli jak głupie :D

 

 

U Asma raczej Witasa SV-ka stała przez weekend więc pomyłka ;D

 

Zamuliłem sprawe a mogłem zanim wyjechałem dzisiaj zajrzeć na forum przecież było pewne że ktoś wyjedzie.

 

Mam pytanie do Mareckiego czy dzisiaj po lesznie śmigał z dziewczyną na pokładzie VFR-y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz po pracy, to zadzwoń lub napisz esa :crossy:

Jestem po pracy xD

jutro i w piatek tez tak koncze jak dzis;/

i nie wiadomo czy w sobote czasem nie bede musial isc

Wiec sorki a w neidziele to racaj ma byc 15 wiec w tedy na bank wyjade :D

 

Hmmmmmmm...to cieplutko, a ja będę chyba już w domku, o ile nie w sobotę...więc...nici z jazdy mimo wszystko :), ale mała zmiana w planach urlopowych i myślę, że w przyszłym tygodniu "Cebul" będzie zarejestrowany :) Już ja wszystkiego przypilnuję:D Bo tatka nie mogę się doprosić ;)

A to 26 aktualne?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: dziś jakieś 170km nawinęłem na koła! szkoda Joey, że nie mogłeś... Z Bocianem i Gutkiem zterroryzowaliśmy Leszno. Kurde powiem Wam, że jakoś ta V'ka mi nie podchodzi i zastanawiam się czy jeszcze przed sezonem nie zmienię sprzęta... VFR ma zajebisty wygląd, świetnie prowadzi się w zakrętach, lecz tak jak ktoś już mi napisał - VFR po kilofazie to tak jakby krok do tyłu...

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: dziś jakieś 170km nawinęłem na koła! szkoda Joey, że nie mogłeś... Z Bocianem i Gutkiem zterroryzowaliśmy Leszno. Kurde powiem Wam, że jakoś ta V'ka mi nie podchodzi i zastanawiam się czy jeszcze przed sezonem nie zmienię sprzęta... VFR ma zajebisty wygląd, świetnie prowadzi się w zakrętach, lecz tak jak ktoś już mi napisał - VFR po kilofazie to tak jakby krok do tyłu...

Jaja mi klapły...

 

Najszybciej wyjade w niedziele ewentualeni w sobote jesli nie będe musiał iść do tyry..albo stan na wyziewie mi pozwoli

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie woziu jak byłem u Asma w weekend to Ci podebrałem troche xD

A tak w ogole to wcale Ci się nie wydaje V pochłania kapcie jak ja żelki :D

musisz sie pogodzic że litrowe V nie dość że pali dużo to i kapcie mieli jak głupie :D

 

 

U Asma raczej Witasa SV-ka stała przez weekend więc pomyłka ;D

 

Zamuliłem sprawe a mogłem zanim wyjechałem dzisiaj zajrzeć na forum przecież było pewne że ktoś wyjedzie.

 

Mam pytanie do Mareckiego czy dzisiaj po lesznie śmigał z dziewczyną na pokładzie VFR-y?

A To witas ma tą padline a Ty w malowaniu gixa hmm ku*wa pojebałem xD

 

Bardziej chodzi mi o moment obrotowy i sposób oddawania mocy. Fazi miał 106Nm i od samego dołu płynnie wchodził na obroty. Po prostu VFR jedzie a Fazer zapierd*lał :icon_mrgreen:

moja ma 102 momentu a mowilem bierz moją :D teraz mnei w zada mozesz juz pocałowac :D

hmm co jeszcze chcialem powiedziec?

to w takim razie SV tez nei bierz bojak to ktoś mądry powiedizał SV stoi w miejscu xD

No nic to teraz albo zzr 1400 albo inny kaban w stylu rsv4 lub lub yy nie wiem nie chce mis ie myslec po takim okresie przesiedzianym w pracy :P

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mam pytanie do Mareckiego czy dzisiaj po lesznie śmigał z dziewczyną na pokładzie VFR-y?

Widzisz jaki świat jest mały :) Teraz już wiem kto siedział mi na ogonie od włoszakowic na leszno. A jako plecaczek była Manuela :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem sms od Mareckiego dzięki :D

Ale dzis już raczej nie będe xD

 

...

 

Mam pytanie do Mareckiego czy dzisiaj po lesznie śmigał z dziewczyną na pokładzie VFR-y?

Widzisz jaki świat jest mały :) Teraz już wiem kto siedział mi na ogonie od włoszakowic na leszno. A jako plecaczek była Manuela :bigrazz:

Widzisz a myslałes że się ukryje :D

EDIT post bo zona bedzie sie pluc xD

Mania neich kupuje sprzeta i niech sie zgrywa w teamie :D

26 czerwca czeka nas solidny zlot i marecki szykuj się na niszczycielskiego Samogona wytworu z szatańskiej kiszki :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki a jak tam nasz rowerzysta z Golinki? Ciekawe czy zyje heh :) Ladnie polecial przez ta kierownice i fajnie go nakryla ta riksza :)

Cos podobnego bylo :buttrock:

http://www.wrower.pl/humor/zdjecia/pijak.jpg

Edytowane przez Bocian1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...