Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to żałuj bo imprezka udana :) Co roku na niej jestem i co roku co raz lepiej :)) Tylko białe koszulki w tym roku hehe nie postarali się :P

 

 

a jak tam Twoja cebra naprawiona juz :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-27.07 jest 2 zlot motocyklowy w Opalenicy. Na Poznaniu jest opisane co i jak. Z tego co wyczytałem to jest kontynuacja tego zlotu z przed roku. Może podskoczymy sobie, jak w zeszłym roku ?

w ten weekend jest zlot w Szklarskiej Porębie jak by ktos chcial szczegółów wiecej nie mam :P

 

A wybiera sie ktos na woodstock np motorem :)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26-27.07 jest 2 zlot motocyklowy w Opalenicy. Na Poznaniu jest opisane co i jak. Z tego co wyczytałem to jest kontynuacja tego zlotu z przed roku. Może podskoczymy sobie, jak w zeszłym roku ?

 

Tylko szkoda że nie ma w tym roku Rajdu Ślepego Nietoperza :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ślepego netoperka, czytałem na ich blogu, że ekipa która zawsze się tym zajmowała nie wykazała w tym roku inicjatywy. Ale słuchajcie to nic, zapowiada się niezła zabawa, ja bym si ę wybrał na sobote i niedziele. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybiera sie ktos na woodstock np motorem

Jaaaaaaaa !!! :flesje: W zlotach, imprezach jest temat, tam obserwuj co sie dzieje z woodstockiem , bynajmniej wioska motocyklowa na wood to coś zajebistego , polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaa !!! :) W zlotach, imprezach jest temat, tam obserwuj co sie dzieje z woodstockiem , bynajmniej wioska motocyklowa na wood to coś zajebistego , polecam

 

 

a kiedy wujezdzasz bo ja zbieram ekipe i jest nas juz 4 albo 5 juz nie pamietam

 

my chcemy jechac w piatek rano :D

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalilem te torowe gazniki, wstawilem stare membranowe i wiecie co? motor chodzi jak zloto :D zbiera sie juz od dolu, nie muli nie zrywa, az chce sie jezdzic :biggrin:

Pewnie tamte byly by tez dobre, gdeyby wstawic inne dysze i krucce chyba byly troche za duze... zbyt wiele zabawy jak dla mnie bez warsztaty :/

Teraz zostalo sprzeglo do wymiany i okazalo sie ze kranik nie trzyma przez co z gaznikow paliwo sie leje O_o i skonczyly mi sie klocki hamulcowe... ech jedna wielka skarbonka ten motor, szkoda ze na koniec nie da sie wyciagnac tej kasy spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...