Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie, bo widze, ze piszecie o zakupach - niektóre oleje motocyklowe są dostępne u mnie w sklepie. Jakby ktoś potrzebował - możecie dać znac.

Pozdrawiam

Cita (aka Kuba)

gg 1461968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzien :-). Troszke czasu mnie juz tu nie bylo :P... Slabo cos chodzicie do kosciola,bo wymarzonej wiosny nic a nic nie widac. A na youtubie caly czas konkrety jezdzaja :-)

 

 

 

Wszystko ok tylko że to nie nasz kraj i można tylko pomarzyć!! :banghead: :wink:

 

Tak na marginesie, bo widze, ze piszecie o zakupach - niektóre oleje motocyklowe są dostępne u mnie w sklepie. Jakby ktoś potrzebował - możecie dać znac.

a jakie dajesz rabaty?? :biggrin:

 

spotkanie sie udalo, nie mialam okazji wczesniej tu zajrzec :) czekam juz na nastepne :D

 

Też jestem za kolejnym spotkaniem!! :cool:

 

Życze wszyskim zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt wielkanocnych !!!! mokrego dyngusa !!! bogatego zajęca :biggrin: :biggrin: może przyniesie komuś nowego sprzęta :biggrin: ;)

Edytowane przez Ford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, szczególnie tych poznanych na ostatnim spotkaniu jak i tych których (mam nadzieję) poznam w trasie, na zlotach lub innych tego typu spotkaniach. W końcu pokonałem lenistwo związane z zarejestrowaniem sie na forum, wypełniłem kilka okienek i jestem;) Moja Hania od wczoraj "oddycha pełna piersią" i w związku z tym mam pytanie do doświadczonych motórowców. Jak reaguje nasza lokalna policja na wszelkie udziwnienia w naszych sprzętach? Szczególnie interesuje mnie reakcja na przekroczone decybele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za decybele na terenie leszna to nie wiem czy wezma bo jeszcze nie widzialem zeby ktorys mial miernik a nawet jesli to jestem ciekaw czy potrafia prawidlowo robic pomiar co prowadzi do tego ze nie maja podstaw do zabrania dowodu ( czyli pomiar powinien byc robiony na wysokosci wylotu a nie nad i chyba pol metra od wydechu lub metr juz nie pamietam, a drugie to to ze musi byc dokonany w miejscu gdzie nie odbywa sie ruch drogowy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłusownik, ch***j z decybelami , byle byś odblask miał z tyłu :) Po rowerowym odblasku poznasz motórzyste z Liszna ;) Kupiłem "dyche" z Leszna i zgadnijcie co mam pod blacha , no zgadnijcie ! Nieorginalny O D B L A S K :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłusownik, ch***j z decybelami , byle byś odblask miał z tyłu :) Po rowerowym odblasku poznasz motórzyste z Liszna ;) Kupiłem "dyche" z Leszna i zgadnijcie co mam pod blacha , no zgadnijcie ! Nieorginalny O D B L A S K :D

 

ODBLASK musi być :biggrin: hehehe

 

Pokaż fotkę tej Twojej ZX10R !!!!!!!!!!

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam niechomologowane podświetlanie tablicy, ledwo widoczny odblask, pogiętą tablice troszeczkę za głośny wydech i jest jeszcze jedna rzecz której w sumie nie mam... dowód rej...

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...