Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monsteros dzwonilem dzis, jakas Pani powiedziala ze poza zasiegiem jestes, powiem Ci ze nawet mila Pani :)

W sobote oczywiscie bede obecny, mam nadzieje ze na pych nie bede musial dawac strzaly, okazalo sie ze aku siadl , mam juz inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monster Złotyyy kurde ... że też takie fajne imprezy w ten week a ja na weselu ...

 

bodzes82 widzę że mamy podobne gusta :) też mnie kręcą takie szwędacze po landach :)

 

 

Życzę Wam miłej i udanej zabawy ... pamiętajcie aby pomachać ok 14:30 naszym F16 nad Lesznem :P hehe

 

Marecki_ wracaj szybko do zdrowia i mam nadzieję, że niebawem się poznamy ...

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooytek6, mój powrót do zdrowia w miarę szybko postępuje. Pierwsze przymiarki do moto robiłem, ba, nawet mogę jechać :) lecz jestem przekonany, że nie wytrzymałbym przeciążeń i zabawy w zakrętach...

Pocieszam się tym, że na 100% jeszcze pojeżdżę w tym sezonie :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście lecę solo bo do Bojanowa mam kawałek. Ale myślę że przestanie padać, asfalt jest nagrzany to szybko odparuję zwłaszcza że przecież mocno nie pada. Pozostaję tylko czekać aż pogoda się poprawi lub wybrać opcje auto tylko czy przy takiej pogodzie coś tam się odbędzie?

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz cześć stellaDODO - stella to była kiedyś taka motorynka ;)

 

Info od Barthazza- był w Wenecji, Sycylii a teraz dotarł na Lazurowe Wybrzeże :) Taki to pożyje :D

Miał małą przygodę z podnóżkiem, który mu odleciał gdy moto przewróciło się na postoju, lecz jest już nówfffka sztuka i śmiga dalej! Bajka :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...