Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj odrazu szlify... pradł mi wczoraj aku w sv'ce i próbowaliśmy ją zapchnąć i oczywiście nie odpaliła... hehe przewazyła mnie na prawo i przewróciła się... ale poza pękniętą klamką zadnych szkód wiecej nie ma...

 

i właśnie dlatego staliśmy pod stadionem hehe

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, chciałem zakomunikować, że idzie wiosna! za tydzień ma być +17st !!! Dziś gdyby mi nie wyłączyli prądu to skończyłbym składać Vitka :) A tak zostało mi parę śrubek, ponaklejać naklejki i folie, polerka felg i w drogę :) :)

 

Ps. Przydałoby się zrobić otwarcie sezonu - więc miałoby to wyglądać mniej więcej tak =>> taki mały rebus ;) ==>> :crossy: :crossy: :crossy: :flesje: :flesje: :flesje: :laugh: :flesje: :flesje:

Słucham propozycji - kiedy? może 17 marzec (sobota), ma być wtedy słońce i +17st :biggrin:

 

 

ps2.Caroll, dobrze że się przewracasz gdy silnik nie pracuje ;)

Edytowane przez Marecki_

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że się ogłoszę.

 

Chcę sprzedać używany rower MTB renomowanej niemieckiej marki "CANYON" model yellowstone race. www.canyon.com

 

Rozmiar ramy 22''- 56cm

kolor: złoto srebrny-rama.

-felgi i osprzęt tj. amor w kolorze czarnym

-amortyzator olejowo powietrzny- manitou black

 

Bardzo dobry solidny wytrzymały osprzęt i zero luzów gdziekolwiek!

Należało by wymienić łancuch i ew. przeżutki podregulować. W lesznie jest serwis gdzie montaż częsci zakupionych w sklepie jest gratis np. łańcuch.

Opony sliki szosowe prawie nowe,

hamulce tarczowe hydrauliczne magura

reszta osprzętu to shimano

 

Rower kupiłem w sobotę i jechałem po niego do strzelec krajeńskich 212 km w jedną stronę.

Chciałem w nim robić modyfikacje żeby był wyższy tzn. kierownica,mostek, ale tak sie stało że znalazłem i kupiłem inny rower większa rama 23'' i zrobiony juz dla wysokiego kierowcy więc obecny rower sprzedaję za tyle ile sam zapłaciłem.

ostateczna cena wynosi 1150 pln

 

chwilowo nie mam aparatu wiec zdjeć brak

 

rower cały w orginale !!

 

ten na foto to model 2012

 

W moim rowerze tylne widełki są solidniejsze, a poza tym rożnica w kolorze i przednim amortyzatorze.

Złoty kolor lepiej się komponuje z czarnymi podzespołami

 

foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darecki10, lej motul 5100 10W/40, jest to półsyntetyk - do Twej maszyny będzie jak znalazł. Nie rozumiem dlaczego chcesz tak gęsty olej?

No chyba, że jest już tak dojebany, że łyka sporo oleju.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po zimowej przerwie.

Na początku proszę Was o kontakt ponieważ 2 tygodnie temu na nartach zgubiłem telefon.

 

Słucham propozycji - kiedy? może 17 marzec (sobota), ma być wtedy słońce i +17st :biggrin:

świetna propozycja ale mi niestety nie pasuje w ten dzień - impreza morsów w Boszkowie

 

A czy ktoś by się pisał w tym roku na Częstochowę? Moglibyśmy polecieć grupą na Jasną Górę :)

W niedzielę dostałem od Panci propozycje wyjazdu na 2 dni - oczywiście przyjąłem zaproszenie więc jak masz ochotę to możesz się dołączyć. Tylko musiałbyś sobie nocleg załatwić

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W niedzielę dostałem od Panci propozycje wyjazdu na 2 dni - oczywiście przyjąłem zaproszenie więc jak masz ochotę to możesz się dołączyć. Tylko musiałbyś sobie nocleg załatwić

Więcej szczegółów, wstępnie brzmi nieźle :)

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/honda-xr-600r-98-super-stan-zarej-dr-xt-kle-xl-i2191837967.html ładna i dobra, jakby ktoś z Was był zainteresowany to walcie, ewent. polecajcie ;) Przeglad wyszedł , zrobie na dniach. Barteck mój koleś zaczyna powoli szukać sprzęta, No. 1 jest Z`eta 3/4 , Ty swoją sprzedajesz, i teraz pytanie czy cena podlega negocjacji ? :D Pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...