Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie moge ustawiać za jakis czas, pierw musze "espeka" ogarnąć ale pierw musze skończyć szykować XR`kę do zmiany właściciela więc daje sobie jeszcze troszkę czasu :D

P.S. dziś jadąc do pracy widziałem jakiegoś gościunia na "Zecie", zielonej , oczojebnej jak wpadał do Głogowa od str. Polkowic w deszczu, chyba na glosnym kominie, aż mi się humor poprawił :) Pzdr. Leszczyniaki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niektóre to wymień na żarniki zenonowe, będą dobrze świecić i zajebiście wyglądać... I jak już wymienisz to to odkręc odblask z błotnika bo i tak dowód poleci jak zatrzyma Cie ten słynny leszczyński "Super Pies Odblaskowy" :D Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przywołałem do życia mojego Vitka. Jeszcze parę dni i będę miał wszystko zrobione :buttrock:

Podobno od 10'tego ma być ciepełko, więc można by się spotkać i uroczyście otworzyć sezon 2012 :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zainwestować w jakieś choćby Hein Gericke lub FLM, osobiście po doświadczeniach z tanimi textami od Ret Bike powiedziałem nigdy więcej, mam skóre Spyke i jestem b. zadowolony, kombiak przeżył 3 niegroźne szlify i poza otarciami nic mu nie jest, służy dalej, wygląda jedynie bardziej hm... stylowo ;) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA!!

 

piszę o czymś o czym wszyscy myślicie a jak widzę nikt nie odważył się napisać :D

 

jutro tj. niedziela 04.03.2012 wszyscy chętni zjeżdżają się na MC na małe spotkanko (oczywiście na sprzetach) proponuję o godzinie 14:00.

 

mam nadzieję ze zjawicie się :D

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tzn. sobote 03.03.12 na drodze krajowej 92 poznan-pniewy okolice bytynia jadąc tym odcinkiem widziałem straszną miazgę, a mianowicie koleś na jakimś nakedzie/streecie ciężko stwierdzić bo to mogł byc nawet jakiś sport tylko owiewki od uderzenia pofruneły gdzieś daleko od miejsca zderzenia. Motocykla zidentyfikowac na pierwszy i ostatni rzut oka sie nie udało bo był stasznie zmiażdżony i zmasakrowany. Motocykl uderzył w bok tylnej części samochodu osobowego. Prawdopodobnie auto wyjeżdżało z posesji a motocykl z ogromną predkością w nie uderzył. Kilka sekund świerzo po zderzeniu mijałem to nieszczęsne miejsce. Tyle co z daleka zobaczyłem po ominięciu rozsypanych cząstek pojazdów to kierowca motocykla leżał pod płotem nie w ludzkiej formie/sylwetce bardziej jak w worku z kombinezonu w kształcie kulki. Pasażerka widziała więcej, powiedziała tylko że ludzie nad nim stali odwroceni i płakali. pewnie nie mogli nawet się spojrzeć na zmasakrowane ciało.

Pierwsze dni jak wyjechali na motorach a takie straszne wypadki mają miejsce.

 

Tak wogole sporo maszyn różnej maści wczoraj po drogach śmigało odrazu lepiej się robi na ich widok :buttrock: tzn cieplej na żołądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać, tym bardziej teraz. Ja dziś i wczoraj jeździłem i na razie nie można pozwolić sobie na zbyt wiele, asfalt jest zimny i zasyfiony, mam ciągłe uślizgi chociaż mam świetne opony, także uważajcie, bo nawet jeśli się wydaje, że asfalt jest suchy, to przyczepność jest tylko złudzeniem.

 

Pozdro

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...