Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale po co lusterko w kasku skoro motocykle mają w wyposażeniu dwa lusterka??

 

a ja bym chcial kask z dyskiem na ktory mozna wgrac muzyke albo sluchac radia.. reevu ma juz lusterka wiec licze ze nastepna wersja bedzie miec odtwarzacz mediów i wycieraczkę ze spryskiwaczem szyby i wbudowaną nawigację lub antyradar..

 

wbudowany bidonik z podajnikiem napojów czyli rurkę ;o) i system żeby fryzura nie uległa zdeformowaniu.

 

jeszcze kilka lat i bedzie mozna wlasnym motocyklem pofrunąć na księżyc lub przekroczyć barierę dzwięku na odcinku pół kilometra hehe

 

WuuuEcha z power bomb-em od 4-suwa

 

ciekawe w jakim zakresie obrotów moc wzrosła lub zmalała

 

znalałem niesamowite ogłoszenie spróbujcie zrozumieć..... :lalag:

 

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xs400-motocykl-za-grosze-super-stan-IDtUTW.html

 

a to tresć ogloszenia ktorego link jest wyżej

 

Cena: 1 200,00 zł - do uzgodnienia

 

Poj. silnika: 400 cm3

 

Rok produkcji: 1989

 

Cena Aktualna 1200zł

 

Witam w motocyklu zostały wymienione łożyska kół na nowe koyo wszystkie. Kierwownica jest nowa i dzwignie sprzęgła chamulca w czym przy dzwigni ułamała się tak końcówka kulka. Koła sa wypolerowane ręcznie koszt był drogi sa polakierowane jak widać. Silnik pracóje z dobra moca był wzmacniany ceramizerem. Olej Motul prawie czysty poniewarz jazda prubna był z mała wywrotką i zostł wgnieciony leko bak blache wyprostowałem. Lakier na motocyklu jest nowy, rama była malowane lecz trzeba ją wymienić, kupić nowa koszt około na Allegro 150 zł bo przebijałem numery a tak nie można sa zle nabite. Trzeba wymienic i załatwić tabliczkę nowa. Numery silnika sa zgodne z ramą. Problem jest w odbiorze dokumentów, ale myslę że wystarczy iść do wydziału komunikacji po zrobieniu przeglądu i poprosić o sciągniecie dowodu rejstracyjnego z inowrocławia. Papiery wszelkie sa umowa terz płace za niego ubezpieczenie. Tablicy rejstracyjnej nie posiadam została skradziona, ale policja mi wystawiła dokument stwierdzający że była. To co musi sobie Pan zrobić w motocyklu z zarejstrowaniem koszt około 600zł jak potrafi Pan wyregulowac gaznik bo ma nie równo wyrególowane dysze. Motocykl był rozbierany i od podstaw skręcany sprzedaje poniewarz mieszkam w bloko i nie mam czasu i miejsca go naprawidz sam w niego włorzyłem 3000zł więc odaje go praktycznie ze względu na ograniczenie miejsc naprawy i czasu. Motocykl ma wysokie przyspieszenie. Zegary były sklejane choć prezentują sie łanie diody wymienione na zielono żółte podświetlanie. Silnik malowany małe poprawki trzeba zrobić przy silniku, ale jak Pan jest zainteresowany to silnik mogę poprawić. Motocykle trzeba przerejstrowac. Najpierw do urzedu trzeba się spytac o tabliczkę do tego rama żeby nanieśli numery. Puzniej przegląd około 150 zł po wypakowy. Motocykl był po wypadku dlatego go odnawiałem. Nastepnie z przęglądem do Urzędu żeby wysłali pismo o odbiór dowodu rejestracyjnego. Można dowiedzieć się telefonicznie w urzedzie. Ja chce za niego 1100zł poniewarz nie mam czasu żeby to załatwiac. Pozdrawiam.

 

Nowe sa uszczelnicze goleni i nowy olej w nich. Amukulator tez nowy. Świece fajki i przewody nowe. Tłumniki sa orginalne Saito jeśli się jestem pewien. Golenie sa polerowane i lakierowane specjalnym lakierem. Jeśli jest Pan zaiteresowany to prosze dzwonić i przyjechac oglądnąć motocykl motor pali na dotyk na saniu jak jest w gazniku paliwko. Dodatkowo mogę dorzucić czarne siodełko. Brakuje linki predkościomierza obrotomierz reaguje. Do 200 na tym silniku powino dac rade sam jadąc na trzecim biegu osiągnołem przerażająca predkość prz jezdzie prubnej. Pozdrawiam Za opone dałem 140zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś mi podpowie gdzie w Lesznie można kupić olej i filtr to yamahy??

 

 

Ja mam świerzego MOTULA 5100 10w40 4 litry. Olej został ponieważ miałem zamiar samochód nim zalać ale w ostatniej chwili sie rozmyśliłem i wlałem olej samochodowy.

 

Jeżeli szukasz ten olej to za 100 zeta moge odsprzedać

 

ktoś gdzieś wiosne widział ? Tak sie tylko pytam ...

 

 

ja jak narazie to widzialem kilka "przebiśniegów"

czyt. "przebiśnieg" - psia mina zostawiona zanim snieg spadł, a kiedy śnieg topnieje to się wybija niczym przebiśnieg na powierzchnię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

 

mój dobry znajomy ma na sprzedaż w atrakcyjnych cenach:

 

nową kurtkę RUKKA Athos rozm. 54

 

kurtka

 

Buty motocyklowe VENUCCI RV2 rozm. 43

 

buty

 

Rękawice Venucci Raccing II (do których dorzuca Rebelhorn Power) rozm. L

 

rękawice

 

 

Gdyby ktoś był zainteresowany - proszę o pw :)

 

 

pozdrowionka

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibernuje, a np. Manuela woli brykać po "naszej-klasie", a i inni pewnie znaleźli sobie alternatywe na zimę dla FM, jakies fora narciarskie, saneczkarskie, Joey np. zaczął sie zagłębiać poważnie w temat zjazdów na "gruszce" po igielicie, a Karol cały czas boryka sie z problemem jak wykorzystać energię powstałą z tarcia sliderem o nawierzchnie i później szczególnie zimą wykorzystać ją do ogrzewania, Sieka z tego co wiem przerabia Cebrę by wsadzic tam silnik od motopompy strażackiej (ponoć ekonomiczniejszy, i nie idzie go zatrzec, no i ten dzwięk) Co u reszty tego nie wiem, daj mi z tydzień to sie dowiem ;) Pozdrawiam i dobrej nocy życzę, idę spać bo jakies 2h z pracy wróciłem dopiero więc weekend mam zamiar rozpocząć wypoczętym :P PA !!!

 

P.S.

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibernuje, a np. Manuela woli brykać po "naszej-klasie", a i inni pewnie znaleźli sobie alternatywe na zimę dla FM, jakies fora narciarskie, saneczkarskie, Joey np. zaczął sie zagłębiać poważnie w temat zjazdów na "gruszce" po igielicie, a Karol cały czas boryka sie z problemem jak wykorzystać energię powstałą z tarcia sliderem o nawierzchnie i później szczególnie zimą wykorzystać ją do ogrzewania, Sieka z tego co wiem przerabia Cebrę by wsadzic tam silnik od motopompy strażackiej (ponoć ekonomiczniejszy, i nie idzie go zatrzec, no i ten dzwięk) Co u reszty tego nie wiem, daj mi z tydzień to sie dowiem ;) Pozdrawiam i dobrej nocy życzę, idę spać bo jakies 2h z pracy wróciłem dopiero więc weekend mam zamiar rozpocząć wypoczętym :P PA !!!

:D

 

 

 

 

no musze powiedzieć ze prawie trafiłeś w dziesiątkę :D:D hehe muszę przyznać ze ta pompa to całkiem nieżle chodzi

zgodzę się ze z nastaniem "zimy" ruch na FM też jakoś zmarzł...

 

miłego weekendu życzę!!!

 

 

ps.

 

dla zeszłorocznych Giżycko zlotowiczów i oczywiście nietylko!!

 

AUGUSTOWSKIE MOTONOCE w tym roku zaczynają się 15 i trwają do 17 czerwca mam nadzieję ze pojedzie choćby zeszłoroczna ekipa i oczywiście dołączą się nowe osoby!!

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...