Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaaaaaaaaj !!!

 

 

Widze że ludzie tutaj zmianiają pojazdy więc ja też się przyznam, że już motor mnie nie kręci od dłuższego czasu, a dręczą mnie samochody choć nigdy wcześniej się samochodami nie interesowałem i miałem mocno wyj**ane w ten temat.

 

Niewiem co to znaczy. Czy to kryzys w życiu, że wszystko w głowie się przestawia :banghead:

 

co myślicie o takim małym pudełku ??

 

2.0 GTI-R

 

napęd na 4 koła

 

220 koni fabrycznie

 

waga ok 1000kg

 

straszna rakieta

 

niepotrzebnie wdepnąłem w te nissany :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu jedzie to nieźle, lecz wygląda fatalnie... O gustach się nie dyskutuje.

Wszystko zależy jaką kasą dysponujesz, bo wybór w takich autach jest dość spory. Później pozostaje znaleźć niezajechany egzemplarz...

 

Thobeta zajebista garażówka :buttrock:

 

Panie i Panowie jutro o 5.45 startujemy na zlot do Giżycka :bigrazz: :crossy: :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu jedzie to nieźle, lecz wygląda fatalnie... O gustach się nie dyskutuje.

Wszystko zależy jaką kasą dysponujesz, bo wybór w takich autach jest dość spory. Później pozostaje znaleźć niezajechany egzemplarz...

 

Thobeta zajebista garażówka :buttrock:

 

Panie i Panowie jutro o 5.45 startujemy na zlot do Giżycka :bigrazz: :crossy: :bigrazz:

udanego wyjazdu- nie zapomnijcie od 7.30 trzymac za mnie kciuki zebym do was dolaczyla (prawko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki majka :tongue:

 

O 7.30 mówisz... uffff, dobrze, że będziemy poza miastem :icon_razz: A tak na serio, życzę Ci powodzenia na egzaminie! :buttrock: Napisz eske jak poszło na nr 662062086 :)

Czuję, że jeszcze w tym sezonie razem pojeździmy :crossy: :crossy: :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woziu

 

Woziu co z tego ze objechal tym EVO , jakby zaczely sie prawdziwe zakrety okazaloby sie ze przy tym EVO ten "piekny" nissan ma wlasciwosci jezdne zadne , no wsumie moze przy EVO III to nie byloby az takich roznic :)

A po drugie to forum motocyklistów czy "samochodzistów" ? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kolegę rozumiem,z przykrością muszę stwierdzić,że pomału fascynacja dwoma kółkami mi mija na rzecz 4 :icon_biggrin:

 

http://moto.allegro.pl/peugeot-rcz-200km-pelna-wersja-salon-i1724235832.html

i wszystko w temacie,leasing się weźmie i +100 do skilla :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...