Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witas

Myślałam, że na jakiś czas owe wydarzenie ostudzi Twój zapał, ale widzę że takie akcje są tylko wodą na młyn... -.-

Mam tylko nadzieję, że do sierpnia trochę się powstrzymasz, bo w końcu żona każe Ci sprzedać moto :P a wiesz że z żoną się nie dyskutuje...

:)

 

z autopsji... żona każe sprzedać moto, moto się sprzedaje i kupuje nowe :P :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z autopsji... żona każe sprzedać moto, moto się sprzedaje i kupuje nowe :P :D

 

Dobre :)

 

 

Patrzylem w lusterko i widzialem gdzies tam w oddali migajace swiatelka - jechali na sygnale, oznakowanym radiowozem, ale dosc daleko za mna. Na filmie bylo zblizenie do 15x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ZA TAKIE DROBNE WYKROCZENIA NA TAK DŁUGIM ODCINKU POWINNI POCHWALIĆ I PUŚCIĆ DALEJ..

 

Woziu...Przekroczenie prędkości i ciągła linia to najwyżej karane wykroczenia - nie mówiąc o przekroczeniu prędkości więcej niż o 50km/h. Spokojnie mogli mu zabrać prawo jazdy na miejscu. Każdy sąd by się przychylił do Tego. Potraktowali go w łagodnie.

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat rzeka.

Mam motocykl i mam dziecko. W terenie zabudowanym powinni karać na maksa. Co innego poza miastem. Są dyskusyjne sytuacje...

 

Dodam dla tych którzy się zagotują że miałem już raz zabrane prawo jazdy....właśnie za jazdę w mieście. Ciesze się że moja głupota nie przyprawiła nikogo o kalectwo

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woziu...Przekroczenie prędkości i ciągła linia to najwyżej karane wykroczenia - nie mówiąc o przekroczeniu prędkości więcej niż o 50km/h. Spokojnie mogli mu zabrać prawo jazdy na miejscu. Każdy sąd by się przychylił do Tego. Potraktowali go w łagodnie.

 

 

W przypadku motocykla nie powinny byc te wykroczenia zbyt poważnie traktowane..

Rozumiem kiedy kierowca TIR-a lub autobusa by tak pojechał to kara się należy bo to wielkie gabloty i przy takich manewrach istnieje większe zagrożenie..

 

ale to moje zdanie.

 

racja temat rzeka bo zależy w jakich okolicznośćiach wykroczenia są popełniane..

 

zobaczcie co znalazłem:

 

 

rodzina zmierza na otwarcie galerii

 

 

żywe ścigacze

 

polak kiedy widzi zwierzę to odrazu włącza się konwerter w głowie, ile i jakie żarcie by było z tego na co patrzy..

 

ponoć kiedy polacy emigrowali do UK to z parków masowo ginęły kaczki i łabędzie, a nawet wiewiórki o królikach nawet nie wspomnę.. Za zjadanie królików brytyjczycy byli naszym wdzięczni bo to u nich plaga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ze słonecznej Ustki :bigrazz:

Ps. Dzików tu nie ma ;) choć na plaży pojawiają się tłuste morświny hahahahhahahha :D:D:D

 

Ps2. Nawet net tu jest - chodzi jak rzygi ale jest :) raz po raz się odezwę :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękówa Ziomek :lalag:

 

buuuuuuuhaaaahaaaa.. :clap: :laugh:

 

Chyba dlatego niema dzików bo uciekły na widok morświnów :laugh:

 

ostatnio często myśle żeby nad to nasze morze wyskoczyć..

lepiej może nad morze niż w około komina trzaskać setki kilometrów..

 

ja dzisiaj montuje podświetlenie blachy i odblask zakładam, a jutro na przegląd.

Od jutra będę jeździć tylko w nocy .. :ph34r:

 

jeżeli teraz jest sezon na szparagi to dziki pocisnęły na niemcy :laugh: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...