Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wszystkim za wspólną jazdę. trochę się dzisiaj rozdzielaliśmy ale tak to już jest w większych grupach :D

 

dzięki za wsparcie w gorzkich chwilach !! ;-) nast. razem bez zatrzymywania! :)

 

 

Ario nie dziękuj to mógł być każdy z nas a padło na ciebie i jest jak jest i tak najgorsze te 8 pkt ale w tym ci nie pomożemy jak by szło to po jednym pkt byśmy wżieli i po sprawie hahahaha :icon_biggrin: trzeba się wspierać choć muszę przyznać że jestem z tego gestu i pomysłu zadowolony to chyba Marecki wpadł na to i tak trzymać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JesÂli mowicie o mandacie to jest to zasada ze dostaje go pierwszy a placa go wszyscy. Niestety musialÂem byc w pracy ale beÂdzie jeszcze okazja i chyba nawet mijalÂem was w okolicy manchatanu dzisiaj. Pzdr

Edytowane przez B3stia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajfajnie - dopisała pogoda, były przygody ( :icon_evil: Ario - hasło przewodnie HWDP)- ogólnie ekstra - :bigrazz:

Szkoda, że później Joey z Bartazz'em zagubili się gdzieś w akcji, lecz była spora grupa a trasa nie znana i wystarczyły światła czy jakiś większy korek i stadko się rozdzielało :crossy: :crossy: :crossy:

Najlepszy był koleś w golfie a zanim dwa goniące go radiowozy na sygnale - ale co zdążył nam pomachać i się uśmiechnąć to zdążył :laugh: :clap: :laugh:

Na koniec zostałem sam z Palesatan'em i wyciskaliśmy z naszych VFR'ek, wszystkie koniki :bigrazz:

Wstawcie proszę jakieś zdjęcia - będzie pamiątka dla potomnych :buttrock:

 

Kazmirz, dobrze, że nic Wam się nie stało, kur*a nieraz jak pomyślę o naszych drogach to mnie krew zalewa.... Jest tam piękne rondo i dobry asfalt- sam nieraz tam sobie śmigam - a tam taki zonk na nawierzchni... :banghead: współczuje.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki..nie wiem czy mozna bylo z tego wyjsc..ale pamietam tylko ze slizg przod..gleba..leze.otwieram oczy a Tu w kasku zachuchane..i czuje jak moja kobieta mnie szarpie...niewiem jak ona to zrobila..ze spadla z motoru ..szybko wstala.i leciala do mnie....ale tak jak mowisz.bedzie mega siniak na lewym udzie.dobrze ze jeszcze upadlem na ochraniacz w spodniach.....

 

czym wyczyscic ciuchy..bo wala cale od opału i cale uwalone..chyba zostaje pranie chemiczne....

 

chyba wpadlem w jakas depresje.bo nie moge przekroczyc 60 na godzine..i mam strach wejsc w zakret,bo widze juz jak przod sie slizga.

IMAG0097.jpg

 

tyle dobrego ze lekko dostala podnozka centralna..a nie tlumik..silnik caly ..a bok przynajmniej mam mobilizacje do malowania:)

 

 

do tego przy okazji przeszedl test chinski kufer awina...bo nic mu sie nie stalo i zero rysy.

Edytowane przez kazmirz

********** Tylko Dla Mietczaków **********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu z moto nie jest złe myślałem ze gorzej bedzie ale tragedii nie ma. Ważne ze Wy wyszliście bez większych obrażeń!! Do wesela się zagoi ;)

 

Oczywiście tak jak obiecałem przesyłam zdjęcia z wczorajszego wypadu nie będę się więcej rozpisywać bo Marecki opisał wczorajszy dzień doskonale :D

 

https://picasaweb.google.com/k.kielaszewski/16Kwi2011Gostyn?authkey=Gv1sRgCLy8jMe1ooah0AE&feat=directlink

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki..nie wiem czy mozna bylo z tego wyjsc..ale pamietam tylko ze slizg przod..gleba..leze.otwieram oczy a Tu w kasku zachuchane..i czuje jak moja kobieta mnie szarpie...niewiem jak ona to zrobila..ze spadla z motoru ..szybko wstala.i leciala do mnie....ale tak jak mowisz.bedzie mega siniak na lewym udzie.dobrze ze jeszcze upadlem na ochraniacz w spodniach.....

 

czym wyczyscic ciuchy..bo wala cale od opału i cale uwalone..chyba zostaje pranie chemiczne....

 

chyba wpadlem w jakas depresje.bo nie moge przekroczyc 60 na godzine..i mam strach wejsc w zakret,bo widze juz jak przod sie slizga.

IMAG0097.jpg

 

tyle dobrego ze lekko dostala podnozka centralna..a nie tlumik..silnik caly ..a bok przynajmniej mam mobilizacje do malowania:)

 

 

do tego przy okazji przeszedl test chinski kufer awina...bo nic mu sie nie stalo i zero rysy.

 

Skore dalem do nich i jestem mega zadowolony. Robia wszystko od A do Z. Podjedz i zapytaj sie.

http://www.s-plus.pl/salony/19,s_plus_leszno.html

A co do bolu to dopiero zacznie Cie wszystko jutro napierdzielac. I ciesz sie ze nic powazniejszego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: Wczoraj był odjazd :icon_biggrin: a co do wypadków i zdarzeń to nic nie chce mówić ważne że wam się nic nie stało,ale jak tak dalej pójdzie to do końca sezonu chyba wszyscy będą coś mieli bardzo duż tych zdarzeń ja miałem inni mieli koleś co miał razem zemną zaliczył już dwa co za rok :icon_razz:

 

Nie wiecie kto ma jakiegoś busa na sprzedaż bo muszę kupić najlepiej do 30 max 35 tyś moje wymaganie to żeby dobrze chodził i nie był już na ostatnich kilometrach.Byłem oglądać już cztery i jestem zrezygnowany tym co widziałem,więc piszę bo może ktoś gdzieś coś słyszał o jakimś a bym zapomniał jak będzie tańszy to nic się nie stanie :icon_biggrin: lepiej dla kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam filmik z kamerki, które w tej chwili zajmuje 2x1,4GB.

Nie mam programu kompresującego więc co najwyżej mógłbym zainteresowanym nagrać na płytkę DVD.

 

Przejażdżka była super:) mimo, że przewróciłem Fazera wsiadając na niego ;/ Na szczęście kompletnie nic się nie stało:)

Z Kurnika wracaliśmy (niestety) tą samą drogą co przyjechaliśmy tzn. Śrem, Jerka, Osieczna, Leszno.

Trochę się pogubiliśmy ale i tak było fajnie! Do następnego razu

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z założenia że byliśmy poprostu przed wami i czekaliście ..nie wiem na kogo kiedy byliśmy przed wami xD

Właśnie wróciłem z Wrocławia,Brat mial znowu przygode ehh szkoda gadać HWDP i tyle :D

Brat wsadź zdjęcie z telefonu które Ci zrobiłem :D

 

A Bartazz jak co ja prosze o filmik w kopi sztuk dwie :D

Kiedy się moge zgłosić po odbiór :D

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...