Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sory za zaśmiecanie tematu ale są tu osoby z leszna i może znają to moto http://otomoto.pl/honda-cbr-f4-600-M2478788.html ? Co o nim sądzicie ? I jeszcze tak korzystając z okazji orientuje się ktoś może ile by wyniosło malowanie tej owiewki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szader to jak lecisz rozumiem?

 

Witam

Sory za zaśmiecanie tematu ale są tu osoby z leszna i może znają to moto http://otomoto.pl/honda-cbr-f4-600-M2478788.html ? Co o nim sądzicie ? I jeszcze tak korzystając z okazji orientuje się ktoś może ile by wyniosło malowanie tej owiewki ?

 

Pozdrawiam

Jaa nie znam tego moto , może jakiś handlarz. A malowanie to psi grosz zadziorek lekki

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki jak ci pasuję ja tam mogę poćwiczyć z tobą,ale tylko to zależy od ciebie

Joey69 a nie pojadę bo to w sobotę a tego dnia nie mogę bo praca szkoda ale w niedzielę bym polatał

 

Ja już szorowanie kolanem po asfalcie mam za sobą :D

Pokazać Ci skutki? po 2 latach ciągle są mega widoczne :D

Krychaj lecisz na poznan w sobote?

 

to jeszcze jedno zaliczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIechce Krychaj naprawde.. moze bolesne doznania to nie były ...szok zrobił swoje ale podziekuje :)

To najwyzej sie ustawimy na niedziele :) Marecki zrobisz wyjatek i polecisz w niedziele?

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sory za zaśmiecanie tematu ale są tu osoby z leszna i może znają to moto http://otomoto.pl/honda-cbr-f4-600-M2478788.html ? Co o nim sądzicie ? I jeszcze tak korzystając z okazji orientuje się ktoś może ile by wyniosło malowanie tej owiewki ?

 

Pozdrawiam

 

 

Ta owiewka jest cała do malowania. Nowe naklejki. W kilku miejscach widać pęknięcia. Aby to zrobić porządnie to 200-300zł no chyba że ktoś zrobi to za frajer

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIechce Krychaj naprawde.. moze bolesne doznania to nie były ...szok zrobił swoje ale podziekuje :)

To najwyzej sie ustawimy na niedziele :) Marecki zrobisz wyjatek i polecisz w niedziele?

 

 

no to ja na niedzielę jestem chętny jak by byli chętni na latanko to dawajcie kto może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta owiewka jest cała do malowania. Nowe naklejki. W kilku miejscach widać pęknięcia. Aby to zrobić porządnie to 200-300zł no chyba że ktoś zrobi to za frajer

 

Dzięki za informacje. Już wiem wszystko, a ogólnie (z tego co widać po fotach) to moto ok ? Wiadomo po fotach wielce dużo raczej się nie wywnioskuje, no ale może ktoś dopatrzył się jakichś rzeczy na niekorzyść ?

I jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie tematu, jednak obiecuje,że jak kupie moto to zaliczę jakieś wypady z motocyklistami z okolic Leszna :)

Edytowane przez Arasn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ta owiewka jest cała do malowania. Nowe naklejki. W kilku miejscach widać pęknięcia. Aby to zrobić porządnie to 200-300zł no chyba że ktoś zrobi to za frajer

 

Dzięki za informacje. Już wiem wszystko, a ogólnie (z tego co widać po fotach) to moto ok ? Wiadomo po fotach wielce dużo raczej się nie wywnioskuje, no ale może ktoś dopatrzył się jakichś rzeczy na niekorzyść ?

I jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie tematu, jednak obiecuje,że jak kupie moto to zaliczę jakieś wypady z motocyklistami z okolic Leszna :)

 

Nie oryginalne podnóżki przednie

Nie oryginalne kierunki z tyłu

Brak uchwytu pasażera z tyłu - co się stało z otworami po nim ?

Jak dla mnie naklejki na załupku są zbyt wysoko przyklejone - poza tym to jest wersja F i winna być naklejka 600F a nie f4

Naklejka "skrzydło hondy" na baku jest źle przyklejone.

 

Ten motocykl był cały malowany - jestem o tym przekonany. Za te same pieniądze kupisz ośrupaną ale oryginalną

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega gitek19 ma do sprzedania cbr 600 za naprawdę dobre pieniądze. Napisz do niego.

A&K zgadamy się jak założę crashpad'y :icon_mrgreen:

 

 

ok jak będziesz gotowy to polatamy najwyżej du..pa się spali trochę jak coś nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się też piszę na niedzielę,chyba,że tego kapcia nie dostanę :banghead:

schab coś mało ciekawych opon ma :lapad:

macie jakieś opony na sprzedaż??

miękka,pirelli super corsa,ewentualnie bridgestone? 180?

Edytowane przez kuba wojewodzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...