Skocz do zawartości

Duży naked...


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie VX, a co z miłością do twinów???

 

nie myślałeś o SV1000 albo TL1000 albo też VTR1000 - jest przecież w czym wybierać a Ty uderzasz na czterocylindrowe rzedówki. :D :D

 

Pamiętaj zmiana wydechu na głośniejszy to jeszcze nie dźwięk dwóch cylindrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjna ma około stówki koników.

 

Dlaczego nie TL? Dlaczego nie VTR? Dlaczego nie SV? Bo ja chcę coś, co wygląda tak, jak powinien wyglądać motocykl. Jestem zdecydowanym fanem linii starych Thriumphów, Nortonów, starych japońców, jak CB Four, gt750, z1 ...

swoją drogą szkoda, że japończyki nie robią dużych nakedów z widlastym silnikiem. Jest Sv, ale jakiś kanciasto-kwadratowo-plastikowo-sztuczny (SV1000), Bulldog z kolei ma tyle mocy, co mój VX, więc nie stanowi żadnej atrakcji .... do dupy. Będę kombinował dalej.

 

Dlaczego duże nakedy są tak niepopularne w Polsce? Dlaczego każdy (prawie) woli plastik? Przecież nie ma dróg z prawdziwego zdarzenia, tor jest jeden .... dziwne.

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może GSX 750? Jest to maszynka o typowym kształcie classic,

dobrych walorach użytkowych i naprawdę niezłych przyspieszeniach.

Ma 6 biegów i od 60km/h na najwyższym idzie odjazdowo!

Nie ma najmniejszej potrzeby często zmieniać,a przy tym nie wystepują

szarpnięcia.W 2 osoby z bagażem przy prędkości ok.120 udało mi się obliczyć

spalanie na 5,3l/100km.Maxymalnie można jechać 200km/h i jest to do osiągnięcia

bezproblemowo.Na ostrzejszej przejażdżce Katowice-Łódź kiedy pokonywałem

większość drogi z v=180km/h spalił jakieś 8l/100-wiadomo odkręcasz, to leci :roll:

Moto jest w prowadzeniu wręcz idealne,stabilny,pewny,wygodny.

Jak wsiadłem na Bandita 600,to wydawało mi się,że to motoryka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt GSX 750 prezentuje się nieźle, problem w tym, że ciężko coś takiego kupić - mowa oczywiście o używanych - bo z tego co widziałem to nie ma dużo ogłoszeń z tym moto. B6 zdominował ten przedział pojemności jeżeli chodzi o suzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... gmole sobie sprawię ;)

 

Co do max prędkości, to mnie ona nie interesuje, bo jakoś mam inne kryteria doboruu motocykla. 220 pewnie nigdy nie osiągnę

Witam

Do momentu użytkowania Xj 600 również miałem wrażenie, że prędkości rzędu 200 i więcej będę rozwijał jedynie na trasach. Odkąd jeżdze Bandziorkiem dwunastką stał sie to niemal chleb powszedni. Jadąc 100km/h wystarczy ok 500metrów żeby rozpędzić go do 200.

Jak najbardziej pochwalam Twój wybór XJR, również mam upodobanie do mastadontów.

Myślę, że to dobry kompromis między osiagami a wygodą - jej brak na naszych drogach szybko daje w kość.

XJR wydaje mi się nieco solidniej wykonana od GSX niemniej nie jest to wiąrzące zdanie-żadnym z nich nie jeździłem.

Oczywiście polecam dużego Bandita satysfakcja gwarantowana.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam!

Przlacze sie do tematu.

Ja posiadam Bandziora 1200 i uzywam go czesto w turystyce. Na wypriawie do Rosji i Finlandii mialem przypiete 3 duze kyfry + 50kgmowy plecaczek. Zaladowany moto mialem dosc dobrze na tyle ze misie stelarz ulamal w pozniejszym czasie. Moto sie prowadzi OK, przelotowa byla 120km/h wiec komfort, po wyzej 160 nie jest juz fajnie na dluzsza mete ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Na wyprawie zrobilem 4000km i nic sie nie dzialo, zadnych niespodzianek. Tym samym moto bylem w Anglii 2200km na raz tylko tankowanie, zero spania, przyznam ze to juz jest wyczyn. Manetki mam metalowe i po przejechaniu 1200-1500km nadgarstek mi spuchnal od wstrzasow a reku juz nie mialem sily trzymac gazu bo miesnie odmawialy posluszenstwa. Z moto jestem zadowolony bardzo, mam DynoJety+filtr K&N i spalanie w trasie na wyprawie z kuframi i dziewczyna wychodzilo 6.3l/100km a poza trasa przy umiarkowanej jezdzie 7. Mocy nie brakuje, tak gdzie widze szczeline tam juz jestem, kiedys sie zlapalem z XJRa i wymiekla dosc szybko, wiedzilem ze wezme ja bo silnik mam zylete (bo cale zycie byl w trasie u mnie i u poprzedniego wlasciciela) ale nie sadzilem ze tak go wciagne, a tamta XJRa tez byla zdrowa.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Triple 955i ... no dosc egzotyczny sprzet jak na Polske no coz moze nie bede obiektywny, ale jesli to ma byc mocno nietypowy sprzet to zapraszam do zobaczenia TnT Sport Evo lub Cafe Racer . Benelli oczywiscie .

 

ps.Cene sie ustali.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przlacze sie do tematu.

.....

POZDRAWIAM

 

Saigon, wykopałeś temat VXa sprzed czterech lat ... Archeolog z Ciebie niezły. A raczej może palenteolog czy jakoś tak :icon_mrgreen:

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed Triple 955i ... no dosc egzotyczny sprzet jak na Polske no coz moze nie bede obiektywny, ale jesli to ma byc mocno nietypowy sprzet to zapraszam do zobaczenia TnT Sport Evo lub Cafe Racer . Benelli oczywiscie .

 

ps.Cene sie ustali.

 

Pozdrawiam.

 

siema,

dzięki za propozycję, ale Trypel jest superaszczy, a Benelli mi się nie podoba. Powodzenia w szukaniu kupca ;-)

Dzieki za wykopanie mojego starego tematu. W międzyczasie zboczyłem chwilowo z jedynie właściwej ścieżki nakedów w stronę sport-turystyki, ale już jestem z powrotem. Golaski to je to ;)

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

dzięki za propozycję, ale Trypel jest superaszczy, a Benelli mi się nie podoba. Powodzenia w szukaniu kupca ;-)

Dzieki za wykopanie mojego starego tematu. W międzyczasie zboczyłem chwilowo z jedynie właściwej ścieżki nakedów w stronę sport-turystyki, ale już jestem z powrotem. Golaski to je to :icon_razz:

 

J

 

 

panowie, te makarony i tryple to możecie używać do koszenia trawy, jedyny słuszny duży naked to K1200R :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...